https://hipp.pl/?type=1613389527
Żywienie 0-1
Owoce i deserki
po 4. m-cu
false
  • 100% owoców BIO
  • bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
  • bez składników pochodzenia mlecznego
  • zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników
  • produkt bezglutenowy

Waga: 80 g
Numer: PL41001

Lista składników

gruszki Williamsa* 100 %, *z rolnictwa ekologicznego.

Produkt bezglutenowy

Lista wartości odżywczych

Wartości odżywcze (%) w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal 231/55
tłuszcz, w tym 0,3 g
- kwasy nasycone 0,00 g
węglowodany 11,0 g
- w tym cukry 9,1 g
białko 0,5 g
sól <0,05 g
Inne
sód <0,02 g
 

Opinie Rodziców

161 opinii
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

 

Opinie o tym produkcie zostały napisane przez 161 Rodziców biorących udział w teście produktów w „Klubie mojego Maluszka”. Rodzice otrzymali produkt za darmo i zostali poproszeni, aby po jego użyciu zamieścili opinię.

Najnowsze opinie Rodziców

29.06.2021

Julia i jej syn Leon, 5 miesięcy

Bardzo smakuje mojemu dziecku


29.06.2021

Magdalena i jej córka Wiktoria, 6 miesięcy

Dobry skład, odpowiednia ilość porcji dostosowana do małego brzuszka. Maluchowi smakuje, a to najwazniejsze.


29.06.2021

Klaudia i jej córka Iga, 5 miesięcy

Ok


29.06.2021

Anna i jej córka Helena, 7 miesięcy

J.w


29.06.2021

Marlena i jej syn Fabian, 5 miesięcy

Gruszka nie bardzo zachwyciła mojego malucha, ale no kwestia gustu ja uważam że smaczne


29.06.2021

Iwona i jej córka Klara, 8 miesięcy

Bardzo pożywny produkt. Świetny smak i skład. ekologiczny i niepryskany. Wejdzie na stałe do naszego menu :)


29.06.2021

Weronika i jej syn Dawid, 5 miesięcy

Moje dziecko jadło bardzo chętnie, nie wypychało z buzi, domagał się cały czas więcej


29.06.2021

Magda i jej córka Laura, 8 miesięcy

Bardzo dobry skład i smak poleciłabym rodzicom na rd


29.06.2021

Karolina i jej syn Oliwier, 7 miesięcy

Smaczne,lecz mniej słodkie niż jabłka.Konsystencja jak najbardziej w porządku.


28.06.2021

Paulina i jej syn Artur, 5 miesięcy

Bardzo dobry smak, naturalny smak gruszki. Zjedzony od razu cały słoiczek. Po żadnym z słoiczków dziecka nie bolał brzuszek, kupka była ładna :) Takie słoiczki można łączyć spokojnie z kaszką, dzięki konsystencji.