Wielki test słoiczków i tubek HiPP BIO

Drodzy Rodzice,
Wasz Maluszek zasługuje na to, by dostawać to, co najlepsze. Zadbaliśmy o to, komponując pyszne produkty BIO w słoiczkach i tubkach. Skład dostosowaliśmy do wieku i potrzeb rozwojowych najmłodszych.  Miło nam poinformować, że:

99,5%
rodziców potwierdza, że produkty HiPP BIO smakowały ich dzieciom
99,7%
rodziców poleciłoby produkty HiPP BIO innym rodzicom
99%
rodziców planuje kupować produkty HiPP BIO w przyszłości
99%
rodziców zgadza się ze stwierdzeniem, że produkty HiPP są najwyższej jakości BIO

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie.
 
Poniżej kilka wypowiedzi mam:

"Dla mnie jako mamy bardzo ważne jest, żeby produkty były bez dodatku cukru. Zawsze zwracam uwagę na skład. Produkty HiPP BIO mają świetny skład, są z ekologicznych upraw i najważniejsze - smakują dzieciom."

„Jedną z największych zalet produktów Hipp Bio jest to, że są one w pełni organiczne i pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Są również pozbawione sztucznych dodatków, GMO i konserwantów, co czyni je zdrowymi i bezpiecznymi dla dzieci."

"Bardzo cieszę się, że mogłam, a bardziej moje dziecko mogło, zacząć rozszerzanie diety od produktów HiPP BIO, robiłam wcześniej research i słoiczki były polecane ze względu na swój skład.
Nie mogę się doczekać, żeby wprowadzić do diety nowe pozycje:)"

"Smak petarda! Córeczka po pierwszej łyżeczce chętnie otwierała buźkę po następne porcje. Rewelacyjny skład."

"Największą zaletą produktów HiPP BIO jest dobry, prosty skład i szeroka oferta produktów zarówno dla malucha, jak i starszego dziecka oraz to, że są bardzo smaczne."

"Bardzo dobry skład, idealnie dopasowane wielkości słoiczków, dziecko może zjeść wszystko i nic się nie marnuje."

Opinie powstały w wyniku współpracy reklamowej. 1000 mam (nano- i mikroinfluencerek) we wrześniu 2023 otrzymało bezpłatnie produkty HiPP BIO. Mamy zostały poproszone o ich przetestowanie, wystawienie opinii i ocenę. Zrobiły to 664 mamy.

Poznaj i kup produkty HiPP