Menu
Baner kalendarza adwentowego

Prześlij zdjęcie

Możesz wgrać zdjęcie w formacie jpg o rozmiarze nie większym niż 1 MB. Nazwa pliku nie może zawierać polskich liter (np. ę, ą, ł, ż, ź itd.) ani znaków specjalnych.

Wskazówka odnośnie zdjęcia

Ze względów bezpieczeństwa publikujemy zdjęcia ubranych dzieci. (dopuszczalna jest możliwość opublikowania zdjęcia dziecka z pieluszką lub ubranego w majteczki)

*aby wziąć udział w konkursie konieczne jest uzupełnienie tych danych


Pozostało: 80 znaków

Wskazówka: publikacja zdjęcia zwykle następuje w terminie jednego dnia roboczego. Każdy użytkownik przesyłając zdjęcie oświadcza, że ma nieograniczone prawa do wykorzystania zdjęcia i wyraża zgodę na publikacje zdjęcia na stronie internetowej hipp.pl oraz profilu HiPP na Facebooku.

HiPP Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 303, jako administrator Pani/Pana danych osobowych informuje, że dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016, poz.922 z późn.am) w związku z Konkursem, na potrzeby przeprowadzenia Konkursu oraz dostarczenia nagrody. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

* pola obowiązkowe
Wyszukiwarka: żywienie 0 -1
Pobierz bezpłatną aplikację HiPP dla dzieci
Pobierz