Dla Małych Smakoszy - linia Premium HiPP

Droga Mamo, Drogi Tato,

jako że nawet najmłodsi uwielbiają różnorodność w swoim menu, nasi eksperci ds. żywienia opracowali linię premium „Dla Małych Smakoszy”. Przygotowaliśmy dla Was specjalne receptury i składniki najwyższej ekologicznej jakości HiPP, które zapewnią wyjatkowe doznania smakowe małym łakomczuszkom.

Wyjątkowe smaki dla małych smakoszy

Mali smakosze w wieku 5 - 12 miesięcy będą zachwyceni trzeba wybornymi daniami: Ziemniakami z buraczkami, jabłkiem i delikatną wołowiną BIO, Kaszą bulgur z warzywami mango i kurczakiem, a także Kaszą bulgur z warzywami, cieciorką i wołowiną oraz Barszczykiem czerwonym z delikatną wołowiną BIO. Dania oraz zupka nie tylko pysznie smakują, ale także zawierają wyłącznie wysokiej jakości ekologiczne składniki. Dzięki dużej zawartości warzyw nowe dania doskonale wpisują się w zbilansowaną dietę. Zgodnie z przepisami prawa nie zawierają dodatku konserwantów i barwników ani aromatów. Receptura zawiera dodatek ekologicznego oleju rzepakowego, który jest źródłem kwasu alfa-linolenowego (z grupy Omega-3) – ważnego dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych. Drobne, miękkie kawałki wspomogą naukę gryzienia i żucia Twojego Malucha.

Różnorodność ma znaczenie

Koncepcja linii premium HiPP „Dla Małych Smakoszy” polega na wykorzystaniu niezwykłych receptur i cennych ekologicznych składników, aby otworzyć dzieci na nowe doznania smakowe i uwrażliwić je na różnorodność smaków. Wiemy, że kluczem do prawidłowych nawyków żywieniowych jest odpowiednia dieta.

Wszystkie surowce używane w linii "Dla Małych Smakoszy"  poddawane są surowej kontroli jakości. Wyjątkowe kombinacje składników zostały opracowane przez doświadczonych ekspertów, aby dania szczególnie dobrze smakowały i wpisywały się w schemat żywienia niemowląt i małych dzieci. Ta wiedza żywieniowa i dziesięciolecia doświadczeń sprawiają, że produkty HiPP są tak wyjątkowe. Szeroka gama różnych składników i smaków nie mają sobie równych.