Polityka bezpieczeństwa

HiPP zbiera, gromadzi oraz przetwarza Państwa dane osobowe wyłącznie za Państwa wyraźną zgodą lub gdy jest to prawnie dozwolone. Zebrane dane nie są przekazywane osobom trzecim. Państwa dane przetwarzamy po to, aby dostarczyć Państwu informacji na temat żywienia, pielęgnacji i rozwoju Państwa dziecka oraz aby przedstawić informacje na temat produktów i usług HiPP. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z naszym Serwisem dla Rodziców, tel. 22 853 44 44, np. w przypadku aktualizacji danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania czy transferu do innego podmiotu. Mogą Państwo także skontaktować się z nami poprzez adres mailowy odo@hipp.pl
Właściwym organem nadzorczym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych w Warszawie, przy ulicy Stawki 2, e-mail: kancelaria@uodo.gov.pl. Podstawę prawną stanowi art.6 ust 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Infolinia Serwisu dla Rodziców


Wszystkich rodziców wspieramy poradą w Serwisie dla Rodziców. Oprócz kontaktu mailowego czy przez media społecznościowe możliwy jest również kontakt telefoniczny. 
Aby skorzystać z porady naszych Ekspertów Serwisu dla Rodziców, konieczne może okazać się podanie swoich danych kontaktowych w postaci imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania, adresu email, numeru telefonu czy danych dziecka, np. w przypadku zapytania dotyczącego paczki w Klubie Maluszka HiPP czy reklamacji produktowej. Każdy osoba dzwoniąca do Serwisu dla Rodziców wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych, niezbędnych do załatwienia zgłoszonego telefonicznie tematu rozmowy. Dane podane podczas rozmowy telefonicznej przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji zgłoszenia.
Aby uzyskać więcej informacji na temat przetwarzania danych kliknij tutaj