Drodzy Rodzice,

wiemy, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry niemowląt. Szczególnie w pierwszych miesiącach życia skóra dziecka jest znacznie cieńsza niż skóra dorosłych i jednocześnie znacznie bardziej podatna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dlatego kosmetyki HiPP Babysanft Sensitive zawierają skuteczne składniki o działaniu nawilżającym i natłuszczającym, m.in. ekologiczny olejek migdałowy, a ich tolerancja została potwierdzona dermatologicznie i okulistycznie.


Razem z portalem niebieskiepudelko.pl przeprowadziliśmy wielki test kosmetyków HiPP Babysanft, aby umożliwić rodzicom poznanie naszych udoskonalonych receptur – jeszcze delikatniejszych dla skóry. W teście wzięło udział aż 200 mam! 189 z nich wypełniło ankietę, w której podzieliły się opinią o naszych kosmetykach. 

Dziękujemy serdecznie za zaufanie!

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że:

100%
Mam poleciłoby kosmetyki HiPP Babysanft innym rodzicom!
100%
Mam zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyki HiPP Babysanft są dobrze tolerowane przez skórę dziecka
100%
Mam ma zaufanie do marki kosmetyków HiPP Babysanft
100%
Mam ocenia kosmetyki kosmetyki HiPP Babysanft bardzo dobrze i dobrze
100%
Mam deklaruje, że w przyszłości kupi kosmetyki HiPP Babysanft

Poniżej kilka wypowiedzi Mam:

"Jeśli szukasz kosmetyków które zapewnią nawilżona skórę twojego dziecka, a przy tym nie obciążają jej, dodatkowo mają dobry skład i pięknie pachną to świetnym wyborem są kosmetyki HiPP Babysanft. Balsam szybko się wchłania, nie lepi. Oliwka rewelacyjnie sprawdza się do masażu brzuszka. Natomiast płyn do kąpieli nie wysusza skóry, a dodatkowo daje mnóstwo piany. Cała seria może być używana od pierwszych dni życia. Z Zuzią testujemy od niedawna tą serie, ale wiem że te produkty zostaną z nami na dłużej"

Mama Zuzanny

"Poleciłabym stosowanie tych kosmetyków, ponieważ mają bardzo naturalny skład i świetne działanie. Są odpowiednie do każdego rodzaju skóry, super nawilżają i pozostawiają skórę dziecka aksamitnie gładką. Mojej córeczce pomogły przy przesuszonej i szorstkiej skórze"

Mama Natalii

"Przede wszystkim nie uczulają, nawilżają, są delikatne. Nadaje to magii w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych. Mają naturalny skład. Firma dba o środowisko, nie testuje na zwierzętach, co jest dla mnie bardzo ważne"

Mama Liliany

"Polecam kosmetyki Hipp, ponieważ jako mama stawiam na jakość produktów które używam dla swojego maluszka. Produkty mają bardzo dobry skład pochodzenia naturalnego nie uczulają i nie podrażniają skóry. Co więcej są w bardzo przystępnej cenie"

Mama Nikodema

 

"Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków ponieważ posiadają bardzo dobry skład, nie uczulają, doskonale nawilżają skórę dziecka. Podoba mi się konsystencja balsamu bo jest lekka, nie klei się, nie zostawia białej warstwy. Dodatkowym plusem jest piękny, delikatny, migdałowy zapach. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na te kosmetyki. Z czystym sumieniem mogę polecić taki zestaw"

Mama Aleksandry

"Bardzo polecam kosmetyki marki HiPP sama je przetestowałam sa bardzo delikatne dla skory dziecka, nie uczulają jej, maja delikatny zapach i super nawilżają skórę. Jak dla mnie sa nr 1"

Mama Mikołaja

W testowaniu kosmetyków HiPP Babysanft  Sensitive wzięło udział 200 kobiet w ciąży i mam dzieci w wieku 0-3 miesiące. Ankietę wypełniło 189 mam.