Menu
Serwis dla rodziców

Szanowna Mamo, Szanowny Tato!
Nie wysyłamy próbek na indywidualne zapytanie rodziców. Ze względu na dużą liczbę zapytań, takie maile mogą pozostać bez odpowiedzi.
Moduł do zamawiania próbek mleka znajduje się w Klubie Maluszka po zalogowaniu.


* pola wymaganePodaj datę urodzenia dziecka/termin porodu.

Data urodzenia dziecka / termin porodu*


Dodaj plik
pdf, jpg, png. do 5 MB.
 
pdf, jpg, png. do 5 MB.

HiPP Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 303, jako administrator Pani/Pana danych osobowych informuje, że dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytania. W niektórych przypadkach odbiorcami danych mogą być inne podmioty z grupy HiPP. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu wymienionego powyżej.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (np. profilowaniu). Dane będą przechowywane przez okres świadczenia usług, na które Pani/Pan wyraził/a zgodę.


Pobierz bezpłatną aplikację HiPP dla dzieci
Pobierz