Droga Mamo, Drogi Tato,

mleko następne HiPP BIO COMBIOTIK® to idealne połączenie natury i nauki, które powstało w wyniku długoletnich badań naukowych nad mlekiem mamy, będącym dla nas wzorem. Dlatego mleko HiPP BIO COMBIOTIK® zawiera unikalne połączenie Prebiotik® i Probiotik® naturalnie występujące w mleku mamy.

Mleko mamy jest naszym wzorem.

Zachęcamy gorąco do podzielenia sie opiniami na temat naszego mleka, bardzo nam zależy, żeby produkty, które dla Was z taką troską opracowujemy spełniały najwyższe normy a dzieci, które są naszą przyszłością mogły zdrowo rosnąć.

Opinie możecie zostawić logując sie do Klubu mojego Maluszka. Poniżej opinie Rodziców, którzy nam zaufali.

 

Opinie Rodziców

1167 opinii
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

 

Najnowsze opinie Rodziców

Monika i jej syn Tymek, 0 miesięcy

Maluszek zajada mleko z ogromnym apetytem. Nawet jak skończy sie dawka polecana przez producenta , trzeba iść i dorabiać. :)


Arkadiusz i jego syn Maksymilian, 1 miesiąc

Polecam


Beata i jej syn Antoni, 3 miesiące

Bardzo dobre mleko przy pierwszym dziecku zmieniłam z nam na hipp ponieważ po mleku nan syn robił kupę rza na tydzień a po zmianie mleka problemy te ustały więc u drugiego syna wybór był oczywisty


Małgorzata i jej syn Brajan, 5 miesięcy

Oceniam mleko Hipp Combiotik Pree oraz Hipp Combiotik 1 na bardzo dobre mleko. Mój maluszek miał problemy z wyprurznisniem się po innym mleku zmieniłam mu na hipp i to był nasz ratunek.


Katarzyna i jej córka Iga, 49 miesięcy

Wszystkie mleka hipp combiotik, również Comfort oceniamy na 10 gwiazdek. Mama hiperkolkowej Igi


Katarzyna i jej syn Natan, 6 miesięcy

Podaje mojemu synkowi to mleko od samego urodzenia i nie miałam z nim żadnych problemów...nie wiem co to znaczy alergia z czego bardzo się ciesze


Lucyna i jej syn Jasiu , 10 miesięcy

Polecam to mleczko wszystkim mama jakie 1. Ma najlepszy skład jaki może być potrzebny dziecku. W smaku jest dobre mało cukru jak nie które mleczka mają. Każdy pediatra u nas poleca !


Marta i jej córka Gabrysia, 9 miesięcy

Córka chętnie pije mleko i nie ma problemów z brzuszkiem.Wkoncu znaleźliśmy mleko, ktore jest dopasowane do niej.


Aleksandra i jej córka Emilia , 1 miesiące

Mleko marki HiPP według mnie jest najlepsze na rynku. Po nie udanych doborach mleka dla mojej córki tylko dzięki HiPP przeszly bóle brzuszka i nieprzespane noce. Bardzo dziękuję i polecam.


Edyta i jej syn Teoś, 0 miesięcy

Najlepszy skład mleka na rynku . Mojemu maluszkowi bardzooooo smakuje !