Droga Mamo, Drogi Tato,

mleko następne HiPP BIO COMBIOTIK® to idealne połączenie natury i nauki, które powstało w wyniku długoletnich badań naukowych nad mlekiem mamy, będącym dla nas wzorem. Dlatego mleko HiPP BIO COMBIOTIK® zawiera unikalne połączenie Prebiotik® i Probiotik® naturalnie występujące w mleku mamy.

Mleko mamy jest naszym wzorem.

Zachęcamy gorąco do podzielenia sie opiniami na temat naszego mleka, bardzo nam zależy, żeby produkty, które dla Was z taką troską opracowujemy spełniały najwyższe normy a dzieci, które są naszą przyszłością mogły zdrowo rosnąć.

Opinie możecie zostawić logując sie do Klubu mojego Maluszka. Poniżej opinie Rodziców, którzy nam zaufali.

 

Opinie Rodziców

1167 opinii
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

 

Najnowsze opinie Rodziców

Ewelina i jej córka Zosia, 4 miesiące

Najlepsze modyfikowane mleko pod słońcem, lepszego nie ma . Jesteśmy bardzo zadowoleni z mleka.


Martyna i jej syn Szymon, 7 miesięcy

Mleczko bardzo dobre , delikatne dla brzuszka . Synkowi od razu posmakowało


Agnieszka i jej syn Dominik, 15 miesięcy

Syn bardzo lubi mleko HiPP . Mleko wprowadziliśmy po zakończeniu karmienia piersią. Pije je dwa razy dziennie. mleko jest dobrze tolerowane, nie miał żadnych problemów trawiennych, alergicznych. Mleko szybko się rozpuszcza a jego przygotowanie jest proste. Cena przystępna, polecam.


Joanna i jej syn Wojtek, 1 miesiące

Mleczko w smaku dobre Wojtek chętnie je pil , lecz musieliśmy zrezygnować bo dostał alergi na nie


Joanna i jej syn Konrad, 19 miesięcy

Mleko ma rewelacyjny skład. Ponieważ synek urodził się malutki od samego początku do jego diety włączyliśmy mleko modyfikowane. Wybór padł na Hipp combiotik. Dziecko rewelacyjnie tolerowało mleko i szybko przybierało na wadze. Po skończeniu 6 miesięcy synek przeszedł na hipp combiotik 2 i tutaj również się nie zawiedliśmy.Polecam z całego serca. Żadnych zatwardzeń,bóli brzuszka czy innych dolegliwości.


Kamil i jego syn Nikodem, 3 miesiące

Używaliśmy innego Mleczka po tym dziecko jest niezwykle spokojne i karmienie również przechodzi spokojniej


Paulina i jej córka Hanna, 3 miesiące

Super mleczko i wiele innych produktów od Hipp są super ocena 6


Błażej i jego córka Hanna, 0 miesięcy

Mleko w od pierwszych dni w domu służy bardzo dobrze dziecko najedzone za dowolne brak kolek odpowiednio przygotowane nie doprowadza do bólów małego brzuszka. Polecam wszystkim zadowolony Tata


Sandra i jej córka Nela, 5 miesięcy

Bardzo polecam i żałuję, że moja pierwsza córka nie była karmiona tym mlekiem. Bardzo ładny, prosty skład. Idealne mleko dla małego brzuszka.


Anna i jej syn Michał, 8 miesięcy

Mój synek już w szpitalu miał podawany mleko hipp combiotik, widząc iż ładnie je wypija postanowiłam podawać je w domku i kontynuuje w dalszym ciagu. Smakuje mu :)