Mleko HiPP BIO COMBIOTIK®: ulepszona receptura z Metafolin® – każda kropla mleka mamy jest naszym wzorem

Drodzy Rodzice,

mamy dla Was kilka wiadomości: nasze ulepszone mleka HiPP BIO COMBIOTIK®, HiPP JUNIOR COMBIOTIK® oraz HiPP HA, Comfort i AR COMBIOTIK® dla niemowląt jest już dostępne w sklepach.
Dodatkowo nasza najbardziej zaawansowana formuła zyskała nowy wygląd!

Jako rodzic chcesz wiedzieć, co się zmienia w naszej formule mleka HiPP. Na tej stronie znajdziesz wszystkie ważne informacje.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z Serwisem dla Rodziców

Wyjątkowe i tylko w HiPP: z Metafolin®, źródłem folianów na wzór mleka mamy

Od ponad 50 lat z wielką starannością opracowujemy najwyższej jakości receptury HiPP. Opierają się one na najnowszych wynikach badań naukowych nad mlekiem matki – zgodnie z filozofią HiPP, zawierają wyłącznie odpowiedzialnie pozyskiwane surowce naturalne o najwyższej jakości ekologicznej HiPP BIO. Jednocześnie zawsze myślimy o przyszłych pokoleniach i dlatego wszystkie nasze mleka produkujemy w sposób neutralny dla klimatu.*


Nasze mleko HiPP BIO COMBIOTIK® jest inspirowane naturą, aby dzieci otrzymywały wszystko, co jest potrzebne do ich naturalnego i zdrowego rozwoju również po zakończeniu karmienia piersią.

Dlatego też HiPP BIO COMBIOTIK® łączy w sobie te wyjątkowe i sprawdzone składniki:


•    naturalne kultury kwasu mlekowego, które pierwotnie zostały pozyskane z mleka matki. Mleko matki zawiera dużą ilość naturalnych kultur kwasu mlekowego. Ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety;
•    galaktooligosacharydy (GOS) z ekologicznej laktozy; Laktoza stanowi główne źródło węglowodanów w pokarmie kobiecym. GOS jest więc również naturalnie obecny w mleku matki,
•    a teraz także: Metafolin® – źródłem folianów, na wzór mleka mamy

Co to jest Metafolin® i jakie korzyści może przynieść mojemu dziecku?

Pytania i odpowiedzi dotyczące mleka HiPP BIO COMBIOTIK® z Metafolin®

Czy mogę zużyć wcześniej zakupione mleko z dotychczasową recepturą?

Oczywiście, że możesz zużyć dotychczas stosowane mleko.
Najlepszym sposobem przejścia z jednego pokarmu na drugi jest robienie tego stopniowo. Zwiększ liczbę karmień nowym mlekiem o jedną butelkę dziennie. W ten sposób układ pokarmowy dziecka będzie mógł stopniowo przyzwyczaić się do nowej receptury.

Karmię piersią. Czy mogę stosować HiPP BIO COMBIOTIK® z Metafolin® do karmienia uzupełniającego, jeśli to konieczne?

Tak, nasze mleko zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, których potrzebuje Twoje dziecko, i dlatego jest idealne do karmienia uzupełniającego.

Kiedy nowa formuła będzie dostępna w sklepach?

Nowa formuła HiPP z nową recepturą będzie dostępna w sklepach sukcesywnie od października 2021 roku. Napis: "Nowość - teraz z Metafolin®" na opakowaniu ułatwi identyfikację nowego mleka.

Które produkty będą ulepszone?

Wszystkie dotychczasowe mleka: HiPP BIO COMBIOTIK®, produkty HiPP JUNIOR COMBIOTIK® oraz HiPP HA, Comfort i AR COMBIOTIK® bedą w swoim składzie zawierały Metafolin®, źródło folianów na wzór mleka mamy.

Czy jest coś, o czym należy pamiętać podczas przygotowywania mleka z nową recepturą?

Dzięki nowej recepturze rozpuszczalność naszej formuły będzie lepsza. Butelka Twojego dziecka może być teraz przygotowana w 4 prostych krokach.

Metafolin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Merck KGaA, Darmstadt, Niemcy.

*Zakład produkcyjny HiPP z neutralnym bilansem energetycznym pod względem emisji CO2 . Projekty dotyczące energii odnawialnej i klimatu realizujemy od 2011 r.