Mleko modyfikowane HiPP z mleka koziego BIO w najwyższej jakości ekologicznej dla zadowolonych brzuszków

Mleko jest podstawą żywienia niemowląt i ważnym składnikiem diety małych dzieci. Z myślą o ich wyjątkowych potrzebach i delikatnych, małych brzuszkach opracowaliśmy mleko modyfikowane z mleka koziego BIO, które jest wyjątkowo łagodne i optymalnie tolerowane dzięki składnikom pochodzenia ekologicznego. Odkryj mleko modyfikowane HiPP z mleka koziego i poznaj jego zalety.

Mleko HiPP z mleka koziego BIO – delikatne dla brzuszków

Nowe mleko dla niemowląt HiPP z mleka koziego BIO umożliwia łagodne przejście z karmienia piersią na karmienie butelką.
Mleko modyfikowanie HiPP z mleka koziego BIO jest wyjątkowo lekkostrawne i delikatne dla brzuszka niemowlęcia dzięki starannie dobranemu połączeniu łagodnego mleka koziego A2 i galaktooligosacharydów (GOS) z ekologicznej laktozy.

Na bazie łagodnego dla brzuszka mleka koziego A2

  • Mleko kozie zawiera naturalnie wysoki udział beta kazeiny A2
  • GOS (galaktooligosacharydy) z ekologicznej laktozy wspierają rozwój zrównoważonej mikrobioty jelitowej
  • Kwasy tłuszczowe Omega-3 (DHA) – ważne dla prawidłowego rozwoju narządu wzroku u niemowląt. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 100 mg DHA dziennie
  • Cenne składniki odżywcze i budulcowe

HiPP, marka nr 1 wśród mlek modyfikowanych BIO*, opiera się na ponad 30-letnim doświadczeniu w produkcji ekologicznego mleka dla niemowląt. Znak HiPP BIO gwarantuje najwyższą jakość.

Dzięki produkcji mleka modyfikowanego HiPP z mleka koziego BIO w sposób neutralny dla klimatu oraz stosowaniu ekologicznych opakowań, HiPP znacząco przyczynia się do ochrony środowiska i klimatu.

Mleko modyfikowane z mleka koziego BIO

Mleko kozie zawiera naturalnie bardzo wysoki udział A2-beta-kazeiny, która jest podobna do tej w mleku matki. Jest ona w szczególnie łatwy sposób przetwarzana przez enzymy trawienne, a dzięki temu pokarm jest lżej trawiony.

Mleko modyfikowane 2 HiPP z mleka koziego BIO zawiera galaktooligosacharydy (GOS) z ekologicznej laktozy. GOS to błonnik pokarmowy, który stymuluje wzrost korzystnych bakterii kwasu mlekowego w jelicie grubym, wspierając w ten sposób rozwój zdrowej mikrobioty jelitowej.

Mleko modyfikowane HiPP z mleka koziego BIO dostarcza wszystkich ważnych witamin i składników odżywczych, których niemowlęta potrzebują do zdrowego wzrostu na każdym etapie rozwoju.

Mleko modyfikowane HiPP z mleka koziego BIO…

…łączy wieloletnie doświadczenie HiPP i dbałość o delikatne brzuszki najmłodszych – powstaje z mleka koziego o najwyższej jakości BIO, pochodzącego z krajów UE.

Czy mleko kozie dla niemowląt to jedynie chwilowa moda?

Wręcz przeciwnie. Mleko kozie od lat jest spożywane na całym świecie, a ze względu na cenne składniki odżywcze stanowi bardzo dobrą podstawę w niemowlęcej diecie. Już w 2012 roku Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) sklasyfikował mleko kozie jako  odpowiednie źródło białka w mleku dla niemowląt. W związku z tym mleko dla niemowląt na bazie mleka koziego zyskuje obecnie na popularności.

Z czego wynika dobra tolerancja mleka koziego A2?

Mleko kozie zawiera wiele ważnych składników odżywczych, między innymi naturalnie łagodne i lekkostrawne białko dzięki wysokiemu udziałowi beta-kazeiny A2. Jest ona zbliżona strukturalnie do beta-kazeiny w mleku matki, co sprawia, że mleko kozie jest bardzo dobrze tolerowane przez niemowlęta.

Skąd pochodzi mleko kozie używane przez HiPP?

Mleko kozie wykorzystywane przez HiPP pochodzi z ekologicznych hodowli na terenie krajów UE. Mleko modyfikowane HiPP z mleka koziego BIO produkowane jest w Niemczech w sposób neutralny dla klimatu dla dobra przyszłych pokoleń i natury.

Jak pachnie i smakuje mleko dla niemowlaka HiPP z mleka koziego BIO?

Mleko dla niemowląt z mleka koziego BIO ma przyjemnie łagodny zapach i lekko słodkawy smak.

* HiPP za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), Udziały w sprzedaży wartościowej, w okresie w1 2022 - w52 2022 w kategorii: Mleko modyfikowane, segment BIO.