Menu
HiPP szuka blogerów

Jesteś rodzicem aktywnym w mediach społecznościowych, a może prowadzisz blog?


Jeśli podajesz swojemu Maluszkowi mleko HiPP COMBIOTIK® lub chcesz je wypróbować, już wkrótce może do Ciebie trafić specjalny pakiet.
Jeżeli spełniasz poniższe warunki:
- min. 2 000 followersów/fanów
w kanałach społecznościowych (Instagram, Facebook),
- min. 1 000 unikalnych użytkowników
odwiedzających miesięcznie Twój blog,
- publikujesz regularnie treści,

wypełnij formularz już teraz!

Jeśli chciałabyś wspólnie z nami przygotować jakąś akcję specjalną dla swoich Odbiorców – opisz nam ją w kilku zdaniach w formularzu. Po przeanalizowaniu zgłoszenia skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

*Pola obowiązkowe.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu jest HiPP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-785), więcej przy ul. Puławskiej 303. Z administratorem danych osobowych możesz skontaktować się poprzez formularz kontaktowy dostępny pod adresem https://hipp.pl/o-naskontakt/hipp-serwis-dla-rodzicow/, za pomocą poczty tradycyjnej na adres siedziby Administratora lub telefonicznie pod numerem 22 853 44 44.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji współpracy dotyczącej testowania i recenzowania produktów HiPP.Twoje dane będą gromadzone w oparciu o Twoją zgodę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o ochronie danych osobowych.
Twoje dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na wyłączne zlecenie Administratora: dostawcy usług IT (obsługa akcji) oraz partnerowi logistycznemu (przygotowanie i wysyłka paczek).
Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel.:22 531 03 00). Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych nie ma wpływu na wcześniejsze działania.
Twoje dane będą przetwarzane do ukończenia przez najmłodsze dziecko 3 roku życia lub do 12 miesięcy od nadania paczki w przypadku dzieci powyżej 3 roku życia.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału i uczestniczenia w akcji.
Regulamin akcji