Menu
HiPP Combiotik - nowa generacja mleka

HiPP COMBIOTIK® - nowa generacja mleka dla niemowląt

Mleko HiPP COMBIOTIK® dzięki wyjątkowej kompozycji składników wyznacza nowy standard w żywieniu niemowląt – jest to również mleko, które cieszy się bardzo dużym zaufaniem rodziców. Czy wiesz, że aż 97% mam, które podało swojemu dziecku mleko HiPP 2 COMBIOTIK®, poleciłoby to mleko innej mamie?*

*Badanie internetowe zrealizowane przez TNS Polska w dniach 27 listopada 2015 – 1 lutego 2016 roku na próbie N=927 matek posiadających dzieci w wieku 6 - 11 miesięcy, zarejestrowanych na stronie klubmaluszka.hipp.pl, które wyraziły zgodę na podanie swojemu dziecku mleka HiPP 2 BIO Combiotik®

Już w 2007 roku, w ramach prac prowadzonych przez zespół badawczy HiPP, wskazano na znaczenie połączenia prebiotycznego błonnika i naturalnych kultur bakterii kwasu mlekowego – stwierdzono, że to najlepszy możliwy kierunek w procesie udoskonalania mleka modyfikowanego.

W 2010 oraz na początku 2011 roku zaprezentowano na arenie międzynarodowej wyniki dwóch badań klinicznych – wykazano korzyści wynikające ze stosowanie mleka nowej generacji także w przypadku niemowląt niekarmionych piersią.

Obecnie mleko modyfikowane HiPP to odpowiednie rozwiązanie dla mam, które również po okresie karmienia piersią pragną zapewnić swoim maluszkom pokarm zawierający cenne kwasy Omega-3, naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego oraz wartościowe galaktooligosacharydy. HiPP jest pierwszym na rynku producentem mleka modyfikowanego, który stworzył produkt odpowiadający na te potrzeby.

Pobierz bezpłatną aplikację HiPP dla dzieci
Pobierz