Menu
najwyższe standardy mleka dla niemowląt

Bezpieczeństwo i korzyści

Składniki zawarte w mleku dla niemowląt HiPP muszą spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa - wszystkie surowce przechodzą proces rygorystycznych kontroli. Warunkiem włączenia nowego składnika do receptury jest uzyskanie naukowych dowodów potwierdzających bezpieczeństwo i korzyści jego stosowania.

W trosce o dobro maluszków bardzo poważnie traktujemy nasz obowiązek dbania o jakość produktów. Prowadzimy wieloletnie badania kliniczne dotyczące bezpieczeństwa naszego mleka modyfikowanego oraz korzyści zdrowotnych wynikających ze stosowania nowych, funkcjonalnych składników. Badania te prowadzone są pod kierunkiem światowej klasy profesorów i pediatrów, specjalizujących się w poszczególnych obszarach i odbywają się zgodnie z zachowaniem wysokich standardów naukowych.

Starannie przebadana jest także zawartość każdego pojedynczego opakowania dostępnego w sprzedaży – już przy wyborze surowców do produkcji daleko wykraczamy poza normy prawne dotyczące mleka modyfikowanego, ponadto także w przypadku gotowego produktu stosujemy znacznie surowsze standardy niż przewiduje prawo. Rygorystyczne kontrole – począwszy od surowców aż do finalnego produktu - gwarantują najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

Pobierz bezpłatną aplikację HiPP dla dzieci
Pobierz