Serwis dla Rodziców HiPP

Eksperci z Serwisu dla Rodziców nie mają możliwości wysyłania próbek.

Drodzy Rodzice,
jako doświadczeni eksperci i specjaliści ds. żywienia firmy HiPP służymy Wam radą i pomocą w zakresie rozszerzania diety Waszego dziecka, pielęgnacji niemowląt jak również kompleksową informacją dotyczącą produktów HiPP. Jeśli macie pytania bądź wątpliwości, czekamy na Wasze e-maile i telefony.

Na Wasze pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-16:30 pod numerem telefonu 22 853-44-44.

UWAGA NA OSZUSTWO!
Drodzy Rodzice, ostatnio w Internecie pojawiają się reklamy akcji promocyjnych, które podszywają się pod naszą markę. Dlatego przestrzegamy i bardzo prosimy o rozwagę. To oszustwo i dlatego nie podawajcie żadnych danych osobowych.
Pamiętajcie, że akcje promocyjne i konkursy, organizowane przez HiPP publikowane są wyłącznie w naszych mediach społecznościowych, na stronie hipp.pl i w Klubie mojego Maluszka.
Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości jesteśmy dla Was. Możecie skontaktować się z nami w wiadomościach prywatnych na Messengerze lub wysyłając maila do Serwisu dla Rodziców https://hipp.pl/kontakt/hipp-serwis-dla-rodzicow-formularz

Drodzy Rodzice,
z powodu utrudnionego dostępu do niektórych surowców, w ostatnim czasie została zaburzona płynność produkcji i dostaw mleka HiPP. Niepewna sytuacja geopolityczna wpływa na światowy rynek, a także stawia przed nami - jako producentem żywności dla niemowląt – duże wyzwania. Globalnie niestabilny przepływ towarów i zawodne łańcuchy logistyczne dodatkowo komplikują sytuację w zakresie dostaw. Ponadto nastąpił krótkotrwały spadek dostępności ekologicznych składników. Oczywiście na bieżąco dostosowujemy nasze działania do tej sytuacji i dokładamy starań, aby dostawy do sklepów jak najszybciej powróciły do normy. W przypadku pytań o dostępność zachęcamy do obserwowania naszego sklepu internetowego hipp.dodomku.pl gdzie mleko HiPP pojawi się w pierwszej kolejności.

Bardzo nam przykro, bo doskonale rozumiemy, jak niekomfortowa musi być sytuacja, gdy nie możecie kupić mleka, które stale pije Wasze maleństwo. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

Wasz HiPP