Owoce BIO

Jakość prosto z natury

Jakość ekologicznych owoców przez cały czas podlega starannej kontroli -  od kwitnienia aż do momentu zbiorów. Owoce mają wystarczająco dużo czasu, aby dojrzeć, dzięki czemu ich miąższ jest łagodny, o naturalnie słodkim smaku. Soki HiPP powstają m.in. z unikalnych, bardzo starych odmian gruszek, pochodzących z sadów łąkowych. Do produkcji żywności dla niemowląt i małych dzieci używamy tylko najlepszych owoców.

Stosujemy wyłącznie metody ochrony roślin zgodne z przepisami dotyczącymi upraw ekologicznych.
Zabronione jest  stosowanie syntetycznych środków do opryskiwania roślin.  Kiedy w naturze zachowana jest równowaga, szkodniki nie mają szans!

BIO oraz FAIR

Ekologia i dbałość o współpracowników. Uprawa bananów na Kostaryce.

Nasze ekologiczne banany Gros Michel pochodzą z upraw położonych w dziewiczych dżunglach w Kostaryce. Ta stara, unikalna odmiana bananów charakteryzuje się kremową konsystencją oraz wyjątkowym smakiem. Niska zawartość naturalnego cukru sprawia, że są idealne do produkcji żywności dla niemowląt oraz dzieci. Rdzenni mieszkańcy Kostaryki uprawiają nasze banany w tradycyjny sposób, co sprzyja zachowaniu niepowtarzalnej różnorodności biologicznej.

Dzięki stałym umowom, rolnicy  współpracujący z HiPP zarabiają wystarczająco dużo, aby zapewnić swoim dzieciom edukację.

Kliknij na poniższy obrazek, aby zobaczyć film.