Menu

Witamy Cię Mamo w Klubie mojego Maluszka

Rejestruję się i zyskuję:

  • Bezpłatny pakiet narodziny (po urodzeniu dziecka)
  • Rabat na zakupy w Slippers Family i Nanaf Organic
  • Trójkąt na samochód (w pakiecie narodziny)
  • Bezpłatny dostęp do ekspertów na forum HiPP
Jesteś już członkiem Klubu Maluszka?
Zaloguj się.

Pakiet, który otrzymasz po urodzeniu dziecka:

w 1. miesiącu życia dziecka

Wiemy, jak ważne są pierwsze chwile z Maluszkiem, ale też ile pytań może pojawić się tuż po porodzie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet z okazji narodzin Maluszka zawierający praktyczną teczuszkę maluszka - idealną na dokumenty, próbkę chusteczek nawilżających, poradniki napisane przez naszych ekspertów oraz uwielbiany przez nasze mamy trójkąt na samochód

Pakiet wysyłany jest w pierwszym miesiącu życia dziecka, również do osób, które zapisały się lub dodały informację o kolejnym dziecku w okresie ciąży.

Partnerzy Klubu Maluszka - rabat na pierwsze zakupy

15% rabatu na buciki w Slippers Family

Jesteśmy polskim producentem butów i kapci dla dzieci. Naszym marzeniem było stworzenie obuwia, które oprócz walorów zdrowotnych, podbije małe serca naszych klientów oryginalnym designem. W chwili obecnej posiadamy ponad 200 wzorów obuwia. Każda para jest tworzona ręcznie, z największą starannością przez mistrzów szewskich z wieloletnim doświadczeniem. Do produkcji naszego obuwia używamy materiałów z Certyfikatem OEKO-TEX. Buciki nasze posiadają skórzaną, odpowiednio wyprofilowaną wkładkę, usztywniany zapiętek i elastyczną podeszwę z obcasem Thomasa gwarantującym prawidłowy rozwój stóp dziecka. 

20% rabatu na ubranka Nanaf Organic

NANAF ORGANIC to polska marka ubranek i akcesoriów dla dzieci i niemowląt wykonana z bawełny organicznej oraz bambusa. Całość naszego asortymentu jest wykonana wyłącznie z materiałów posiadających Certyfikaty OEKO-TEX oraz GOTS, co jest gwarancją nie tylko jakości, ale również potwierdzeniem naturalnego pochodzenia naszych materiałów. Oprócz białych i kolorowych ubranek oferujemy również te z najczystszej, niebarwionej bawełny w jej naturalnym kolorze zbliżonym do ecru. W ofercie znajduje się również odzież z bambusa, którego największą zaletą są między innymi nieocenione właściwości termoregulacyjne. Polecane jako element wyprawki, a także dla dzieci z AZS.

A ponadto będziesz mieć dostęp do:

Porady eksperta - dietetyka, położnej, specjalistów ds. żywienia

Masz pytania dotyczące żywienia dziecka? Nie wiesz, jak rozpocząć rozszerzanie diety albo jak poradzić sobie z karmieniem piersią? A może zastanawiasz się, jak dbać o wrażliwą skórę swojego maleństwa? Na te i inne pytania dotyczące rozwoju i żywienia dziecka chętnie odpowiedzą nasi Eksperci Serwisu dla Rodziców.

Dołącz do społeczność Mam takich, jak Ty!

Jesteś młodą mamą albo spodziewasz się dziecka? Potrzebujesz skorzystać z porad innych rodziców, a może lubisz dzielić się doświadczeniem? Tablica dyskusyjna w Klubie jest idealnym miejscem dla Ciebie – spotkasz tu inne mamy, porozmawiasz na ciekawe tematy, uzyskasz szybką pomoc.

Konkursy z cennymi nagrodami

Dla naszych Klubowiczów organizujemy szereg konkursów, w których do wygrania są produkty HiPP oraz ciekawe gadżety uwielbiane przez rodziców i dzieci. Bierz udział w konkursach i wygrywaj cenne nagrody.

Newslettery poradnicze

Chcąc wspierać Cię w okresie ciąży oraz macierzyństwa przygotowaliśmy dla Ciebie newslettery poradnicze, w których znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Newslettery dopasowane są do okresu ciąży lub wieku dziecka, dzięki czemu poruszają bliskie Ci tematy i pomagają rozwiać wątpliwości.