Menu

Witamy Cię Mamo w Klubie mojego Maluszka

Rejestruję się i zyskuję:

  • Bezpłatny pakiet rozszerzanie diety
  • Bezpłatne próbki mleka
  • Trójkąt na samochód
  • Bezpłatny dostęp do ekspertów
  • Dostęp do konkursów
Jesteś już członkiem Klubu Maluszka?
Zaloguj się.

Pakiety, które otrzymasz po urodzeniu dziecka:

4.-6. miesiąc życia dziecka

Celem pakietu „Zacznij od BIO” jest ułatwienie Ci wprowadzania posiłków uzupełniających do diety Twojego dziecka. Znajdziesz w nim m.in. produkt idealny na początek rozszerzania diety, łyżeczkę, trójkąt na auto oraz praktyczny poradnik ze schematem żywienia. Pakiet otrzymasz między 4. a 6. miesiącem życia Maluszka.

4.-12. miesiąc życia dziecka

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem mleka modyfikowanego, skorzystaj z naszego bezpłatnego pakietu z próbkami mleka następnego HiPP 2 Combiotik. W pakiecie znajdziesz także praktyczny poradnik o mleku HiPP. Pakiet możesz zamówić samodzielnie w Klubie Maluszka, przesyłając formularz zamówienia dostępny w Klubie.

A ponadto będziesz mieć dostęp do:

Porady eksperta - dietetyka, położnej, specjalistów ds. żywienia

Masz pytania dotyczące żywienia dziecka? Nie wiesz, jak rozpocząć rozszerzanie diety albo jak poradzić sobie z karmieniem piersią? A może zastanawiasz się, jak dbać o wrażliwą skórę swojego maleństwa? Na te i inne pytania dotyczące rozwoju i żywienia dziecka chętnie odpowiedzą nasi Eksperci Serwisu dla Rodziców.

Dołącz do społeczność Mam takich, jak Ty!

Jesteś młodą mamą albo spodziewasz się dziecka? Potrzebujesz skorzystać z porad innych rodziców, a może lubisz dzielić się doświadczeniem? Tablica dyskusyjna w Klubie jest idealnym miejscem dla Ciebie – spotkasz tu inne mamy, porozmawiasz na ciekawe tematy, uzyskasz szybką pomoc.

Konkursy z cennymi nagrodami

Dla naszych Klubowiczów organizujemy szereg konkursów, w których do wygrania są produkty HiPP oraz ciekawe gadżety uwielbiane przez rodziców i dzieci. Bierz udział w konkursach i wygrywaj cenne nagrody.

Newslettery poradnicze

Chcąc wspierać Cię w okresie ciąży oraz macierzyństwa przygotowaliśmy dla Ciebie newslettery poradnicze, w których znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Newslettery dopasowane są do okresu ciąży lub wieku dziecka, dzięki czemu poruszają bliskie Ci tematy i pomagają rozwiać wątpliwości.

Pobierz bezpłatną aplikację HiPP dla dzieci
Pobierz