Niejadek

W jaki sposób rozszerzać dietę niemowlęcia?  Ile wody powinno pić dziecko? Co podawać, gdy malucha męczą zaparcia?  Na te i inne pytania chętnie odpowiedzą wam ekspert z poradni JeszFresh dietetyk online oraz doradca ds. żywienia HiPP.

Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk Izabela Wójcik

Zadawanie pytań ekspertom  lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Monika9206
czw 23. 08. 2018, 13:45
Awatar użytkownika
Niejadek
Witam. Moja córcia ma 9 miesiecy. Mam z nia straszny kłopot odnośnie jedzenia bo praktycznie wszystko wypluwa i nie chce jesc. Najchetniej je kaszki na dobranoc. Od poczatku obiadki gotowalam jej sama i jadla z apetytem a teraz nie chce. Co bym jej nie dala to wypluje. Probowalam juz nawet jedzonka ze sloika i tez nie je. Proszę o rade bo nie mam juz pomyslu co by jej dac do zjedzenia.
Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna
wt 28. 08. 2018, 12:16
Awatar użytkownika
Niejadek
Dzień dobry, przyczyny niejedzenia przez dziecko mogą być różne. Przede wszystkim proszę o informację od jakiego czasu trwa taki stan rzeczy? Proszę również napisać na jakim etapie jest rozszerzanie diety. Co już zostało włączone? Przydatny będzie również opis 2-3 ostatnich dni - dokładnie co córka jadła, w jakich porcjach i godzinach.

Pozdrawiam serdecznie.