Kaszki bio

W jaki sposób rozszerzać dietę niemowlęcia?  Ile wody powinno pić dziecko? Co podawać, gdy malucha męczą zaparcia?  Na te i inne pytania chętnie odpowiedzą wam ekspert z poradni JeszFresh dietetyk online oraz doradca ds. żywienia HiPP.

Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk Izabela Wójcik

Zadawanie pytań ekspertom  lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

LolaTola86
śr 22. 01. 2020, 17:45
Awatar użytkownika
Kaszki bio
Dzień dobry,

Od jakiegoś czasu rozszerzam córkom diete. Jedzą m. In. Państwa kaszki- lubią jaglaną z ryżem i kukurydzą. Mam pytanie. W składzie podane są 3 różne mąki (jak nazwa wskazuje:)) zastanawiam się to jest po prostu surowe zmielone ziarno? Nie są przecież gotowane tylko zalewane ciepłą wodą
LolaTola86
czw 30. 01. 2020, 09:43
Awatar użytkownika
Kaszki bio
Rozumiem, że nie ma specjalisty który może odp na moje pytania?
Ewka19823
czw 30. 01. 2020, 13:08
Awatar użytkownika
Kaszki bio
Mam pytanie odnośnie tych kaszek na opakowaniu piszą żeby wymieszać je z wodą i mlekiem modyfikowanym. A jak ty je robisz? Czy można je zrobić tylko na samej wodzie
Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna
pt 31. 01. 2020, 10:42
Awatar użytkownika
Kaszki bio
Dzień dobry,

W kwestii produkcji kaszek, proszę o cierpliwość, odpowiedź na pewno do Pani dotrze :)



Odnośnie pytania dotyczącego przygotowania kaszki, to można je przygotowywać zarówno na wodzie jak i mleku modyfikowanym.

Pozdrawiam serdecznie.
Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna
pt 31. 01. 2020, 13:20
Awatar użytkownika
Kaszki bio
Dzień dobry,

Kaszki HiPP powstają z myślą o najwrażliwszych konsumentach, dlatego odznaczają się szczególnie wysoką jakością i są dostosowane do szczególnych potrzeb malutkiego organizmu. Kaszki HiPP podczas produkcji przechodzą delikatną obróbkę ciepłem i parą, dzięki temu struktura zbóż staje się miękka. Dlatego Kaszki HiPP nie wymagają gotowania i świetnie rozpuszczają się w ciepłym mleku/wodzie.

Pozdrawiam.