Rozszerzenie karmienia

W jaki sposób rozszerzać dietę niemowlęcia?  Ile wody powinno pić dziecko? Co podawać, gdy malucha męczą zaparcia?  Na te i inne pytania chętnie odpowiedzą wam ekspert z poradni JeszFresh dietetyk online oraz doradca ds. żywienia HiPP.

Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk Izabela Wójcik

Zadawanie pytań ekspertom  lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Nelienka
śr 20. 09. 2023, 20:53
Awatar użytkownika
Rozszerzenie karmienia
Witam proszę o poradę jak zacząć rozszerzać dziecku dietę po ukończeniu 4 miesięcy od czego zacząć i jak długo stosować i co następnie można stosować ;) Dziękuję za pomoc z góry .
Nelienka
śr 20. 09. 2023, 20:54
Awatar użytkownika
Rozszerzenie karmienia
Witam proszę o poradę jak zacząć rozszerzać dziecku dietę po ukończeniu 4 miesięcy od czego zacząć i jak długo stosować i co następnie można stosować ;) Dziękuję za pomoc z góry zależy mi na samodzielnym przygotowaniu pokarmu niż słoiczkach :)
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 25. 09. 2023, 13:47
Awatar użytkownika
Rozszerzenie karmienia
Dzień dobry, bardzo wiele informacji na temat rozszerzania diety znajdzie Pani w zakładce poniżej, specjalnie dedykowanej temu ważnemu tematowi https://hipp.pl/zywienie-0-1/rozszerzanie-diety Pozdrawiam