Sapka niemowleca

Wszystko o rozwoju w pierwszym roku życia
Kornelia-13
czw 1.02.2018, 08:26
Awatar użytkownika
Sapka niemowleca
Witam. Czy któraś z mam zmagala się z tzw. Sapka niemowlęca, charczeniem dziecka. Proszę o rady.
Mimisia18
śr 14.03.2018, 15:39
Awatar użytkownika
Re: Sapka niemowleca
U mojej córki pediatra zdiagnozowała sapke w 3 tygodniu życia ponieważ mała strasznie dziwnie oddychała. Powiedziała, że to nic strasznego, ale mamy się uzbroić w cierpliwość ponieważ salka może trwać nawet kilka miesięcy. Na szczęście małej przeszło już po kilku dniach. Pomogła sól fizjologiczna i częste oczyszczenie noska fridą.
Proponuję umówić się do kilku lekarzy ponieważ Pani dziecko może mieć zalegającą wydzielinę np w zatokach. Może wystarczy to oczyścić i wszystko minie.
Dorotawojtek03
wt 17.07.2018, 16:10
Awatar użytkownika
Mój starszy syn obecnie 4 latek miał sapkę od urodzenia, mowiono mi, że do roku przejdzie sama i faktycznie przeszła ale pojawiła się alergia i astma wczesnodziecięca. Alergolog powiedział mi potem, że jest to pierwszy objaw alergii. Młodszy również ma sapkę ma teraz 10 miesięcy. Póki co alergii nie zaobserwowałam żadnej.
Klub mojego Maluszka
wt 24.07.2018, 20:44
Awatar użytkownika
Skontaktuj się w tej sprawie z naszymi ekspertami na Forum Eksperckim: https://hipp.pl/forum/index.php#expert :)