Okres po porodzie

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

JustynaDB1989
śr 17. 05. 2023, 19:57
Awatar użytkownika
Okres po porodzie
Witam,

Urodziłam 4 miesiące temu, karmię mm, okres dostałam po 5 tygodniach od porodu, następne okresy pojawiały się regularnie (cykl trwał 26 dni). Kolejny okres powinnam mieć 11 maja, niestety do tej pory się nie pojawił. Zrobiłam dwa testy ciążowe i wyszły negatywne. Wiem, że po ciąży okres może być niereguralny ale chciałabym się dowiedzieć czy moja sytuacja jest normalna czy jednak powinnam zgłosić się do lekarza?
Położna Aldona Korab
wt 06. 06. 2023, 22:36
Awatar użytkownika
Okres po porodzie
Witam,
Po porodzie miesiączki mogą pojawiać się nieregularnie, powodem może być niedospanie, nadmierny wysiłek. Jednak zawsze wszelkie wątpliwości należy skonsultować ze swoim ginekologiem. Proponuję również wykonać badania kontrolne poziomu hormonów tarczycy, hormonu FSH. Pozdrawiam