Zabawy dla dziecka

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Gwiazdag
śr 23. 03. 2022, 11:35
Awatar użytkownika
Zabawy dla dziecka
Dziewczyny czy macie może jakieś pomysły na zabawy dla maluszka 3,5 roku?
annakawkaa
śr 23. 03. 2022, 14:52
Awatar użytkownika
Zabawy dla dziecka
Dziewczyny czy macie może jakieś pomysły na zabawy dla maluszka 3,5 roku?


U mnie codziennie mały najbardziej lubi rozwiązywanie różnych zadań w książeczkach, robienie różnych domków z Lego Duplo i babek z takiej specjalnej masy piaskowej nie wiem jak to się fachowo nazywa. Fajna opcja to też malowanie twarzy specjanymi kredkami /farbami ja dziecia - dzieci mi. No i zabawa w budowanie bazy też jest niezawodna

Maluch taki będzie już na pewno gotowy również na wizytę w sali zabaw :)
Natalii
wt 14. 06. 2022, 07:36
Awatar użytkownika
Zabawy dla dziecka
Lego, Playmobil, hulajnoga, deskorolka, gry planszowe, kuchnia drewniana.

Poza tym jest to już czas, w którym mozna wybrać się do sali zabaw. Dużo tutaj zależy od tego jakie jest dziecko. Czy lubi kontakt z dziećmi, jak rozwinięta jest jego motoryka


Na stronie jest opisane jak wybrać bezpieczne miejsce tego rodzaju.
Opalinka88
śr 11. 01. 2023, 09:32
Awatar użytkownika
Zabawy dla dziecka
Kuchnia drewniana jest jak najbardziej godną polecenia zabawką zresztą nie tylko kuchnia, ale wiele innych. Są też takie jakby tablice z narzędziami. Takie bardziej pod zabawki związane z Montessori. Jak dziecko ma 3,5 roku to wiadomo, puzzle, klocki drewniane. Warto też pomyśleć o namiocie tipi Na dziecku na pewno zrobi wrażenie ;) Na dorosłych zresztą też.
iwi
śr 11. 01. 2023, 09:48
Awatar użytkownika
Zabawy dla dziecka
Tor przeszkód – możesz na drodze "przejazdu" dzieci poustawiać krzesła, kosze na śmieci, duże zabawki, skrzynki. Miej ze sobą stoper, żeby mierzyć czas przejazdu małym sportowcom.
Opalinka88
pn 27. 02. 2023, 09:50
Awatar użytkownika
Zabawy dla dziecka
Ja mogę jeszcze tylko dodać, że są też maty dla dzieci, czy to takie gimnastyczne, dla starszych dzieci czy też maty dla niemowląt. Wtedy też taki maluszek może sobie leżeć a plecach czy na brzuszku.