Mieszanie mleka modyfikowanego

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Edyta85
ndz 15. 01. 2023, 18:40
Awatar użytkownika
Mieszanie mleka modyfikowanego
Witam,córka ma miesiąc,obecnie jesteśmy na mleczku HiPP bio combiotik 1 na początku wszystko było super,kupki były często lecz od dwóch tygodni córka ma problemy ze zrobieniem kupki tzn zrobi ale z wielkim wysiłkiem,kupka nie jest twarda lecz jak plastelina do tego problemy brzuszków i wzdęcia nie wiem czy jest to powód mleczka bo dobrze je tolerowała na początku, pediatra kazała zmienić na comfort lecz z hippa nie ma nigdzie tego mleka w sklepie,poleciła więc też Bebiko comfort więc kupiłam lecz jest troszkę gorzkawe w smaku i nie bardzo chce je pić,moje pytanie czy mogę jej hippa bio combiotik wymiaszac z tym comfortem np wsypać jej jedna miarkę tego comfortu czy raczej nie można mieszać mleczka?
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 16. 01. 2023, 09:22
Awatar użytkownika
Mieszanie mleka modyfikowanego
Dzień dobry, mleko Comfort ma specyficzny smak, ponieważ zawiera zhydrolizowane białko. Jednak zazwyczaj im młodsze niemowlę, tym szybciej ten smak akceptuje, a nawet zaczyna bardzo go lubić. Jeżeli dziecko nie chce przez dłuższy czas zaakceptować nowego smaku, dopuszcza się mieszanie mleka, ale na krótko w okresie przejściowym. Pozdrawiam