Rozszerzenie diety.

W jaki sposób rozszerzać dietę niemowlęcia?  Ile wody powinno pić dziecko? Co podawać, gdy malucha męczą zaparcia?  Na te i inne pytania chętnie odpowiedzą wam ekspert z poradni JeszFresh dietetyk online oraz doradca ds. żywienia HiPP.

Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk Izabela Wójcik

Zadawanie pytań ekspertom  lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

AgnieszkaBialek
pt 30. 12. 2022, 09:49
Awatar użytkownika
Rozszerzenie diety.
Witam mam pytanie córka będzie mieć 5 miesięcy 8 stycznia i chce zacząć wtedy rozszerzać dietę. Pije obecnie mleko modyfikowane hip 1. Moje pytanie od czego zacząć i jak rozszerzyć ta dietę. Czy codziennie jej dać i jakie ilości , jestem kompletnie zielona a wszysedzie piszą zupełnie inaczej.
SzymZuz86
sob 31. 12. 2022, 07:37
Awatar użytkownika
Rozszerzenie diety.
Dzień dobry mam ten sam problem jesli chodzi o rozszerzenie diety.Mamy skończone prawie 6miesiecy karmimy piersią troszkę wcześniej próbowaliśmy marchewkę,dynie,jabłuszko teraz jemy id czasu do czasu jakieś nowości.Ale pamiętam kiedyś córce dawałam chyba kaszkę kukurydzianą do dań robionych przeze mnie ale to było 10 lat temu.Nie pamiętam ile co dawać jak dawać no i jakiś schemat by mi się przydał.Przykladowe menu. albo jak zacząć
SzymZuz86
sob 31. 12. 2022, 07:38
Awatar użytkownika
Rozszerzenie diety.
Dzień dobry mam ten sam problem jesli chodzi o rozszerzenie diety.Mamy skończone prawie 6miesiecy karmimy piersią troszkę wcześniej próbowaliśmy marchewkę,dynie,jabłuszko teraz jemy id czasu do czasu jakieś nowości.Ale pamiętam kiedyś córce dawałam chyba kaszkę kukurydzianą do dań robionych przeze mnie ale to było 10 lat temu.Nie pamiętam ile co dawać jak dawać no i jakiś schemat by mi się przydał.Przykladowe menu. albo jak zacząć  
SzymZuz86
sob 31. 12. 2022, 07:38
Awatar użytkownika
Rozszerzenie diety.
Dzień dobry mam ten sam problem jesli chodzi o rozszerzenie diety.Mamy skończone prawie 6miesiecy karmimy piersią troszkę wcześniej próbowaliśmy marchewkę,dynie,jabłuszko teraz jemy id czasu do czasu jakieś nowości.Ale pamiętam kiedyś córce dawałam chyba kaszkę kukurydzianą do dań robionych przeze mnie ale to było 10 lat temu.Nie pamiętam ile co dawać jak dawać no i jakiś schemat by mi się przydał.Przykladowe menu. albo jak zacząć  
SzymZuz86
sob 31. 12. 2022, 07:38
Awatar użytkownika
Rozszerzenie diety.
Dzień dobry mam ten sam problem jesli chodzi o rozszerzenie diety.Mamy skończone prawie 6miesiecy karmimy piersią troszkę wcześniej próbowaliśmy marchewkę,dynie,jabłuszko teraz jemy id czasu do czasu jakieś nowości.Ale pamiętam kiedyś córce dawałam chyba kaszkę kukurydzianą do dań robionych przeze mnie ale to było 10 lat temu.Nie pamiętam ile co dawać jak dawać no i jakiś schemat by mi się przydał.Przykladowe menu. albo jak zacząć  
Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna
czw 05. 01. 2023, 10:56
Awatar użytkownika
Rozszerzenie diety.
Dzień dobry,
Mnóstwo cennych wskazówek znajdziecie Pani na naszej stronie w dziale rozerzanie diety https://hipp.pl/zywienie-0-1/rozszerzanie-diety
Jeśli zawarte tam informacje będą niewystarczające - zapraszam do zadawania szczegółowych pytań :)
Pozdrawiam serdecznie.