Cwiczenia karmiacej mamy;) - strona 2

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

czw 16. 04. 2015, 10:33
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)

Ja Mel B :-) ciężko jest ale jakoś daje radę program jest na cały tydzień ustawiony ćwiczeń :-)
Ćwiczylam z chodakowska ale ona jak dla mnie jest taka flegmatyczna to znaczy nudzi mnie jej gadka
czw 16. 04. 2015, 10:41
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)

Hehe pozniej chyba dodam Mel B widzialam jej filmiki I tez ma fajne cwiczenia.a dlugo juz cwiczysz? Stosujesz tez jakas diete?
czw 16. 04. 2015, 10:46
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)

Mel B ćwicze miesiąc ale to jest dopiero wycisk boki to aż czuje jak się spalaja he warto ! W sumie wystarczy taki sam Mel B lepsze efekty ! Po miesiącu. Widzę jakggina w oczach moje boczki :-)
czw 16. 04. 2015, 10:47
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)

Dieta nie żadna karmie jeszcze piersią a syn ma rok tak więc jeszcze karmić będę. Bez kiedy piękne efekty :-)
czw 16. 04. 2015, 13:52
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)

Ja wlasnie nie chce diet i ze wzgledu ze karmie i ze to nie dla mine;) mam nadzieje ze wytrwam narazie jestem cala obolala chyba kazdy miesien mnie boli ale to dobrze;)
czw 16. 04. 2015, 18:35
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)

Ja ćwiczę z Mel B i Olą sportsmamą. Polecam na fb Fit mamuśki- sportsmama. Powodzenia :)

czw 16. 04. 2015, 20:12
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)

O sportsmamie nie slyszalam. Dzieki;)
wilmin
pt 17. 04. 2015, 08:13
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)

ja tez jestem w grupie sportsmamy, plus melB.
Co do sugestii Twoich kolezanek to nie maja racji, jedyne co to nie mozesz zaraz po cwiczeniach karmic, trzeba odczekac z pół godziny ;)
berenika
pt 25. 11. 2022, 09:55
Awatar użytkownika
Cwiczenia karmiacej mamy;)
Plany dobiera się indywidualnie po wywiadzie i przynajmniej wstępnej ocenie sylwetki czy aby ktoś ci nie zaszkodzi dając źle dobrany plan bo masz jakieś wady postawy .plan dobiera się po wywiadzie pod dany cel ilość dni .dostęp do sprzętów itp
Bez względu na to czy chcesz ćwiczyć w domu czy na siłowni, polecam kupienie sobie takiego ręcznika antybakteryjnego:

Znacznie poprawia komfort ćwiczeń :)
Sama mam i jestem zadowolona.