Relaktacja

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Wirniczka
pt 07. 10. 2022, 19:47
Awatar użytkownika
Relaktacja
Witam w skrócie opiszę, że od samego początku kp nie było łatwo ale trwaliśmy do końca sierpnia . Pierwsze zapalenie piersi pokonaliśmy, za około dwa tygodnie zapalenie naczyń limfatycznych piersi. I tutaj dramat uczucie grypy do potęgi żadne leki nie pomagały w uldze bólu. Zapalenie to pikuś przy tym. Dostałam silny antybiotyk i leki na zatrzymanie laktacji. Dostinex 8 tbl. Każdy ml mleka wylany do zlewu to było morze moich łez wylanych z nim. Od miesiąca synek pije mm. Od 13 dni walczę z laktatorem i ani kropli. Wspieram się femaltikerem i herbatkami. Serce mi pęka że nie karmię . Czy jest po tym leku szansa na odbudowę laktacji. Czytałam o lekach na receptę gdzie w skutkach ubocznych jest mlekotok. Synek 3 m już nie chce chwytać piersi . Z góry bardzo dziękuję za przeczytany wpis który pokrótce opisuje moją osobistą porażkę .
Pozdrawiam
Położna Aldona Korab
pn 24. 10. 2022, 20:29
Awatar użytkownika
Relaktacja
Witam,
Proponuję zasięgnąć porady certyfikowanego doradcy laktacyjnego. Pozdrawiam