Karmienie piersią a keratynowe prostowanie

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

AgaStan
pt 21. 10. 2022, 18:06
Awatar użytkownika
Karmienie piersią a keratynowe prostowanie
Zupełnie nieświadoma poszłam na keratynowe prostowanie włosów i dopiero po fakcie przyszło mi do głowy żeby spr czy przy karmieniu dziecka swoim mlekiem można wykonywać tak zabieg… Fryzjerka mówiła mi, ze normalnie wykonują ten zabieg kobietom karmiącym mlekiem odciąganym. Wiem, to było totalnie nieodpowiedzialne, ale chyba nadal mój mózg po ciąży jest w stanie zawieszenia. Nie karmię bezpośrednio piersią, ale odciagam do butelki. Moje pytanie jest takie, po jakim czasie od prostowania mogę podać swój pokarm dziecku? Czy jest jakiś czas, w którym z mojego organizmu uwolnią się te paskudne formaldehydy?