Zmiana mleka a brak kup

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Jagoda_B
ndz 02. 10. 2022, 20:53
Awatar użytkownika
Zmiana mleka a brak kup
Dzień dobry,

Moja córka ma 4 tygodnie i od kilku dni jest problem z częstotliwością kupek. Karmię ją w sposób mieszany, nie mam wystarczającej ilości pokarmu, więc dopełniam mm. Na początku jadła Hipp Bio Combiotik w formie płynnej, takie miała w szpitalu i takie dostała w domu. Jakoś w 3 tygodniu zaczęłam podejrzewać kolki i położna poradziła zmienić na Hipp Comfort, co zrobiłam. W dniu zmiany pokarmu kup było 6, w kolejnym jedna, zaś później dwa dni przerwy, jedna kupa i znowu dwa dni przerwy (wciąż czekam aż się załatwi :( ). Wydaje mi się, że jednak nie występuje problem z kolkami, czy nowe mleko (Comfort) mogło tak szybko wpłynąć na nią i przez to się nie załatwia? Czy powinnam wrócić do Bio Combiotik, jeśli tak to od razu czy mieszać z Comfort na początku? Proszę o radę, bo martwi mnie jej brak wypróżnień :(

Dziękuje i pozdrawiam.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 03. 10. 2022, 09:59
Awatar użytkownika
Zmiana mleka a brak kup
Dzień dobry, proponowałabym jeszcze poczekać z kolejną zmianą mleka i na spokojnie poobserwować malucha. A póki co w oczekiwaniu na kupkę, można masować brzuszek, przepajać maluszka wodą. 1-2 dni bez kupki nie musi być powodem do zmartwienia, zwłaszcza jeśli dziecko nie męczy się potem przy jej robieniu. Pozdrawiam