AZS

W jaki sposób rozszerzać dietę niemowlęcia?  Ile wody powinno pić dziecko? Co podawać, gdy malucha męczą zaparcia?  Na te i inne pytania chętnie odpowiedzą wam ekspert z poradni JeszFresh dietetyk online oraz doradca ds. żywienia HiPP.

Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk Izabela Wójcik

Zadawanie pytań ekspertom  lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Malgorzata19941
ndz 04. 09. 2022, 10:56
Awatar użytkownika
AZS
Witam. Chciałabym dostać poradę w sprawie żywienia dziecka przy AZS. Mała będzie miała 11m-cy 12 września. Każdy lekarz stwierdził że stali się tak przez mleko albo przez ciemieniuszke. Do 5 miesiąca wszystko było dobrze nie miała żadnych zmian skórnych piła mleczko hipp 1. Z dnia nadzien ja wysypało i tak się utrzymuje do tej pory. Dodam że w trakcie najgorszej wysypki zrobiłam jej testy z krwi przy czym wyszło że nie jest na nic uczulona oprócz białko jaja kurzego. Wróciłam do mleczka HIPP podaje 2. Nie zauważyłam pogorszenia się stanu skóry. Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o AZS?
Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna
wt 13. 09. 2022, 11:52
Awatar użytkownika
AZS
Dzień dobry,
Przy AZS często eleminuje się takie produkty jak białko mleka krowiego czy gluten. Jednakże każda eliminacja wymaga uzgodnienia tego z lekarzem - najlepiej dermatologiem, z którym będziecie regularnie widywać.
Pozdrawiam.