Luteina

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Anulika
wt 23. 08. 2022, 10:47
Awatar użytkownika
Luteina
Dzień dobry biorę luteinę ponieważ pierwsze dziecko urodziło się w 31 tc a drugie w 26 i niestety niedotlenienie i umarło teraz jestem w 3 ciąży obecnie 13 tc moja ginekolog kazała brać luteinę moje pytanie czy ona naprawdę tak pomaga . Strasznie się boje ze to dziecko też strace
Aaaa
wt 23. 08. 2022, 15:05
Awatar użytkownika
Luteina
Tak pomaga
Brałam luteine do końca ciąży, donosilam i urodziłam po terminie , szyjka przestała się po niej skracać
Tylko jeden minus , zawroty w głowie i senność jeśli Pani będzie brać po dwie . Ale mus to mus
Położna Aldona Korab
czw 25. 08. 2022, 20:17
Awatar użytkownika
Luteina
Luteina
Dzień dobry biorę luteinę ponieważ pierwsze dziecko urodziło się w 31 tc a drugie w 26 i niestety niedotlenienie i umarło teraz jestem w 3 ciąży obecnie 13 tc moja ginekolog kazała brać luteinę moje pytanie czy ona naprawdę tak pomaga . Strasznie się boje ze to dziecko też strace

Witam,
Luteina odpowiada za utrzymanie ciąży i prawidłowy jej rozwój. Hamuje skurcze macicy, a tym samym zapobiega poronieniu lub przedwczesnemu porodowi. Luteina wpływa również na właściwy rozwój płodu. Wobec tego proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza, prowadzić oszczędny tryb życia, nie stresować się niepotrzebnie, a wszystko będzie dobrze. Życzę powodzenia. Pozdrawiam