TRENING NOCNIKOWY - strona 2

W jaki sposób rozszerzać dietę niemowlęcia?  Ile wody powinno pić dziecko? Co podawać, gdy malucha męczą zaparcia?  Na te i inne pytania chętnie odpowiedzą wam ekspert z poradni JeszFresh dietetyk online oraz doradca ds. żywienia HiPP.

Dietetyk Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk Izabela Wójcik

Zadawanie pytań ekspertom  lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

czw 09. 04. 2015, 09:44
Awatar użytkownika
TRENING NOCNIKOWY

Ten temat zmywa mi sen z powiek. Córkę zaczęłam sadzac na nocnik zanim skończyła rok. Rok już mija, Córa skończyła 2 lata i jeszcze trochę zanim rzeczywiście sama załatwi swoje potrzeby tam gdzie trzeba. Bardzo podoba jej się spłukiwanie wody w toalecie więc jest to jakaś motywacja ;) zatem najlepiej idzie z kupką. Za to przy sikaniu dopiero widac efekty przy braku pieluszki. Zaczyna wstrzymywac i resztę robi w nocniku. Postęp jest ale niestety jeszcze kawałek drogi przed nami do pełnego korzystania z toalety. Gdy rodzic ma czas to warto tą pieluchę ściagnąc. Gorzej jak np. u mnie. Pracuje i z Hanką jest ciągle ktoś inny i w inny sposób pokazuje jej jak korzystac z nocnika albo nie robi tego wcale. I nie słucham historii o 9mies maluchach, które same wołają siusiu :P każde dziecko jest inne. I samo musi wiedziec " o co kaman" :)
Natalii
pt 17. 06. 2022, 07:54
Awatar użytkownika
TRENING NOCNIKOWY
Uczyć tylko na siedząco, moja złota rada! Jestem mamą 3 synów wiem co mówię
Odpieluchowani w wieku 2 lat.
Tłumaczyć, Tłumaczyć... zabrać pampersy i uzbroić się w cierpliwość! Chwalić za najmniejszy postęp.
Odsyłam do Bookoliki:


W księgarni mozna znaleźć wartościowe ksiązki o nauce siusiania.