Brak ochoty na seks po porodzie - strona 2

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

annakawkaa
pt 25. 03. 2022, 12:49
Awatar użytkownika
Brak ochoty na seks po porodzie
Nie są na receptę chociaż nie dam sobie ręki uciąć czy mozna kupić w sklepach stacjonarnie, ja zamawiałam przez internet. Ogólnie to wczesniej nie chcialam dać wiary jeśli chodzi o takie środki, ale moja pani ginekolog powiedziała że może warto byłoby je spróbowac, tak wiec postanowiłam i ogólnie nie załuje.
fantazja555
pt 06. 10. 2023, 11:42
Awatar użytkownika
Brak ochoty na seks po porodzie
ja brałam na zwiększenie libido po porodzie takie fajne zioła stosowane przez Indian o nazwie - Feminam Libido. Można znaleźć w internecie w tabletkach. Dosyc drogie ale za to poprawa przyszła niemal natychmiast. Teraz też czasami je stosuje okazyjnie gdy z mężem mamy " wolną chatę " albo gdy dopada mnie jesienna chandra. Polecam
Położna Aldona Korab
pn 09. 10. 2023, 21:09
Awatar użytkownika
Brak ochoty na seks po porodzie
Witam drogie mamy,
Zapewne na brak ochoty na seks po porodzie, zmniejszone libido wpływa okres ciąży, porodu oraz czas wczesnego macierzyństwa. Jednak wraz z mijającym czasem jakość życia seksualnego młodej mamy ulega poprawie. Zmniejszone libido u kobiety po porodzie może być spowodowane zmęczeniem związanym z opieką nad niemowlęciem i nowymi obowiązkami oraz zmianą poziomów hormonów np. prolaktyny. Zanim sięgniemy po różne tzw. „wspomagacze” zawsze można spróbować rozmowy z psychologiem seksuologiem, wspólnie omówić trudności i zaradzić im. Pozdrawiam

Anastasijja
pn 29. 01. 2024, 15:41
Awatar użytkownika
Brak ochoty na seks po porodzie
Dziewczyny działa ten feminam libido