Piersi po ciąży

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Gwiazdag
wt 01. 03. 2022, 07:24
Awatar użytkownika
Piersi po ciąży
Dziewczyny sama mam problem z piersiami po ciązy. Mianowicie wyglądają źle.i nie da się tego ukryć:
wiszą
brakuje im jędrności
Generalnie w biustonoszu wygladaja ok, ale jak zdejmę biustonosz to wyglądaja normalnie jak zwisające sakiewski
Na operację kasy nie mam i nawet jakbym miała to nie iwem czy bym się zdecydowała bo jednak boję się,ze coś by poszło nie tak. Macie jakiś inny sposob na to aby polepszyć ich jędrność? Jakieś tabletki?
annakawkaa
śr 02. 03. 2022, 08:03
Awatar użytkownika
Piersi po ciąży
Dziewczyny sama mam problem z piersiami po ciązy. Mianowicie wyglądają źle.i nie da się tego ukryć:
wiszą
brakuje im jędrności
Generalnie w biustonoszu wygladaja ok, ale jak zdejmę biustonosz to wyglądaja normalnie jak zwisające sakiewski
Na operację kasy nie mam i nawet jakbym miała to nie iwem czy bym się zdecydowała bo jednak boję się,ze coś by poszło nie tak. Macie jakiś inny sposob na to aby polepszyć ich jędrność? Jakieś tabletki?

Możesz spróbowac tabletek Perfect bust chociaz polecam poczytać sobie o poszczególnlych tabletkach, opinie itp...Bo niektóre są reklamowane tylko po to aby sprzedać. A skuteczne są jedynie te droższe. Pomagają, polepszają jedrność i w połączeniu z masażem mogą przynieść naprawdę dobre efekty o czym sama sie przekonałam. Generalnie sama kiedyś nie wierzylam w te specyfiki ale moja siostra kiedys się strasznie napaliła i zamówiła sobie przez neta. Ogólnie wysmiałam ja wtedy bo twierdziłam,ze to strata kasy jednak potem siostra upierała się,ze widziała efekt. I sama postanowiłam spróowac. bo jednak z wiekiem grawitacja działa. I .... zmieniłam zdanie.
annakawkaa
śr 02. 03. 2022, 08:04
Awatar użytkownika
Piersi po ciąży
Dziewczyny sama mam problem z piersiami po ciązy. Mianowicie wyglądają źle.i nie da się tego ukryć:
wiszą
brakuje im jędrności
Generalnie w biustonoszu wygladaja ok, ale jak zdejmę biustonosz to wyglądaja normalnie jak zwisające sakiewski
Na operację kasy nie mam i nawet jakbym miała to nie iwem czy bym się zdecydowała bo jednak boję się,ze coś by poszło nie tak. Macie jakiś inny sposob na to aby polepszyć ich jędrność? Jakieś tabletki?

Możesz spróbowac tabletek Perfect bust chociaz polecam poczytać sobie o poszczególnlych tabletkach, opinie itp...Bo niektóre są reklamowane tylko po to aby sprzedać. A skuteczne są jedynie te droższe. Pomagają, polepszają jedrność i w połączeniu z masażem mogą przynieść naprawdę dobre efekty o czym sama sie przekonałam. Generalnie sama kiedyś nie wierzylam w te specyfiki ale moja siostra kiedys się strasznie napaliła i zamówiła sobie przez neta. Ogólnie wysmiałam ja wtedy bo twierdziłam,ze to strata kasy jednak potem siostra upierała się,ze widziała efekt. I sama postanowiłam spróowac. bo jednak z wiekiem grawitacja działa. I .... zmieniłam zdanie.
Gwiazdag
czw 03. 03. 2022, 08:03
Awatar użytkownika
Piersi po ciąży
Dziewczyny sama mam problem z piersiami po ciązy. Mianowicie wyglądają źle.i nie da się tego ukryć:
wiszą
brakuje im jędrności
Generalnie w biustonoszu wygladaja ok, ale jak zdejmę biustonosz to wyglądaja normalnie jak zwisające sakiewski
Na operację kasy nie mam i nawet jakbym miała to nie iwem czy bym się zdecydowała bo jednak boję się,ze coś by poszło nie tak. Macie jakiś inny sposob na to aby polepszyć ich jędrność? Jakieś tabletki?

Możesz spróbowac tabletek Perfect bust chociaz polecam poczytać sobie o poszczególnlych tabletkach, opinie itp...Bo niektóre są reklamowane tylko po to aby sprzedać. A skuteczne są jedynie te droższe. Pomagają, polepszają jedrność i w połączeniu z masażem mogą przynieść naprawdę dobre efekty o czym sama sie przekonałam. Generalnie sama kiedyś nie wierzylam w te specyfiki ale moja siostra kiedys się strasznie napaliła i zamówiła sobie przez neta. Ogólnie wysmiałam ja wtedy bo twierdziłam,ze to strata kasy jednak potem siostra upierała się,ze widziała efekt. I sama postanowiłam spróowac. bo jednak z wiekiem grawitacja działa. I .... zmieniłam zdanie.

No wlaśnie chciałabym spróbować. Ile brałas tabletki? Bo zastanawim się czy nie kupić sobie jednego opakowania na próbę.
annakawkaa
czw 03. 03. 2022, 10:04
Awatar użytkownika
Piersi po ciąży
Nie wiem czy jest sens kupować jedno opakowanie. Nie będzie takiego efektu bo efekt pojawia się po wzięciu całej serii czyli po 3 miesiącach regularnego przyjmowania tabletek. Ogólnie to polecam kupić sobie tabletki plus żel na piersi. Bo tak właśnie stosowałam Wychodzi o wiele taniej a ich krem jest najlepszym kremem do biustu jaki kiedykolwiek stosowałam. Piękne pachnie, nawilża no i najważniejsze: ma działanie ujędrniające!
anita32312
wt 22. 03. 2022, 12:24
Awatar użytkownika
Piersi po ciąży
hej, ja również miałam problem z piersiami. na tyle ze ich wcale nie było.. po pierwszej ciąży i karmieniu piersią umówiłam się do https://www.drszczyt.pl/ na konsultacje i to była moja najlepsza decyzja w życiu!! W końcu sie nie wstydzę wskoczyć w strój i to z miękkim biustonoszem:)
śr 25. 01. 2023, 14:15
Awatar użytkownika
Piersi po ciąży
Problem z piersiami jest powszechny, ja również miałam taki problem. Po pierwszej ciąży i karmieniu piersią, zdecydowałam się na konsultację i serdecznie polecam! Nie muszę się już wstydzić swojego ciała :)