Niechec do wózka i spacerow

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Dana
pn 08. 03. 2021, 10:18
Awatar użytkownika
Niechec do wózka i spacerow
Witam,
Moja córka 11 tygodni strasznie złości się przy ubieraniu do wyjścia na zewnątrz. Ubieranie kombinezonu to istny koszmar. Wrzeszczy, pręży się i ciężko ja uspokoić. Najlepiej nam to wychodzi jak twardo śpi. Później jest problem, żeby leżała w wózku. Jak jest czas na spanie to zaśnie i śpi i można spacerować. Jak biorę ja na spacer jak jest pojedzona i wyspana to nie chce być w wózku. Krzyczy, denerwuje się. Myśl o spacerze to dla mnie ogromny stres i przez to coraz rzadziej wychodzimy... Czy mogę zrobić coś żeby ubieranie było przyjemniejsze i leżenie w wózku sprawiało jej przyjemność
Z góry dziękuję za rady.
Monia09
śr 29. 12. 2021, 11:45
Awatar użytkownika
Niechec do wózka i spacerow
Hej kochani! Planujemy z mężem i naszą półroczną córeczką na wakacje, nie chcemy brać ze sobą wózka tylko nosidełko. Zastanawiamy się nad zakupem nowego, porządniejszego jednak totalnie nie mamy pojęcia jakie to powinno być. W oko wpadło nam to, ale wydaje nam się, że ono na taki wyjazd nie będzie najlepszym pomysłem. Macie jakieś dobre nosidełka do polecenia?