1,5 dziecko i codzienne pobudki

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

AleksandraDC
ndz 11. 04. 2021, 02:37
Awatar użytkownika
1,5 dziecko i codzienne pobudki
Dzień dobry,
Od tygodnia moja 1,5 roczna córka budzi się codziennie w nocy (tj. 23:00 lub 24:00) i zasypia po 3-4 godzinach w wielkich męczarniach. Raz była to wina pieluchy, więc zawsze jak się wybudza to i tak przebieram, jak cały czas nie chce spać daje mleko, bo już sama nie mam pojęcia co może być przyczyną. Ale i tak nie chce spać. Jak tylko odchodzę od łóżeczka to wielki ryk, i krzyki, a jak z powrotem przychodzę usiąść koło łóżeczka, to i tak nie zasypia, a jedynie zamyka oczy i co chwilę otwiera sprawdzając czy jestem obok. Czasem popłakuje co jakiś czas, a zdarza się też, że nawet jak jestem obok to po 20 minutach przewracania się z boku na bok zaczyna wyć. Ostatnio wzięliśmy ją z mężem to łóżka naszego, bo już z nerwów nie wytrzymałam i nie wyspania. Jednakże nie chciałabym jej przyzwyczaić do spania z nami, a faktycznie zadziałało, że zasnęła.
Czy mogłaby coś Pani poradzić?