Szczepienia dzieci

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Trolek2019
pn 07. 09. 2020, 19:12
Awatar użytkownika
Szczepienia dzieci
Witam syn kończy 10 miesięcy i przez covida ma 4 zaległe szczepienia które powinien mieć wykonane jak miał 6 miesięcy bilansu na 6 i 9 miesięcy też nie miał w przychodni twierdzą że mają zbyt dużo zaległych szczepień i mam czekać czy to nie zaszkodzi dziecku takie opóźnienie chciałam dziecko przenieść do innej przychodni ale nie mają miejsc wolnych proszę o poradę
Położna Aldona Korab
wt 08. 09. 2020, 20:35
Awatar użytkownika
Szczepienia dzieci
Witam,
W czasie panującej pandemii opóźnienia w szczepieniach są w większości przychodni. Opóźnienie szczepienia nie ma wpływu na skuteczność szczepionki, natomiast wydłuża moment uzyskania ochrony . Jednak powinna pani poprosić w swojej poradni o wyznaczenie terminu wizyty szczepiennej dla swojego dziecka, by te zaległe szczepienia nadrobić aby maluszek był całkowicie zabezpieczony. Pozdrawiam
julaa30
śr 06. 01. 2021, 21:25
Awatar użytkownika
Szczepienia dzieci
Witam. Moja corka ma 3 miesiace i ma z tyłu na szyji guziki . Bylam z tym u pediatry powiedzial ze nie musze sie tym przejmowac bo to jest po sczepieniu . Ma juz te guziki kilka tygodni i jej to nie znika a wczoraj miala kolejne szczepienie