Masa dziecka w 35tc

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

PippiPaula
pt 03. 07. 2020, 08:41
Awatar użytkownika
Masa dziecka w 35tc
Witam

W 33,1tc miałam wizytę u swojego lekarza i na badaniu USG wyszła masa dzieciątka 1950g.

Wczoraj to znaczy 35,1tc waga już pokazała 2620g.

Czy to nie za duży przyrost przez dwa tygodnie ?

Według wczorajszego USG i pomiarów dziecka wychodzi 36,1tc a nie 35,1. .

Lekarz nic nie powiedział żeby było coś nie tak , tylko dodał że ,, nie próżnujemy,, .
Aizdur
pt 03. 07. 2020, 10:08
Awatar użytkownika
Masa dziecka w 35tc
nie przejmuj się, dzidzia teraz nabiera najwięcej.

Ja we wtorek mialam 35+0 i 3040g, a w 33+1 2390g :)

I nam wychodzi z wagi 37+2 ;)
Położna Aldona Korab
pn 13. 07. 2020, 20:56
Awatar użytkownika
Masa dziecka w 35tc
Masa dziecka w 35tc

Witam

W 33,1tc miałam wizytę u swojego lekarza i na badaniu USG wyszła masa dzieciątka 1950g.

Wczoraj to znaczy 35,1tc waga już pokazała 2620g.

Czy to nie za duży przyrost przez dwa tygodnie ?

Według wczorajszego USG i pomiarów dziecka wychodzi 36,1tc a nie 35,1. .

Lekarz nic nie powiedział żeby było coś nie tak , tylko dodał że ,, nie próżnujemy,, .



Witam,

W ostatnich miesiącach ciąży przyrost masy ciała dziecka może nawet podwoić się. Jeśli badanie USG wykazuje, że dziecko rozwija się prawidłowo to nie ma powodu do niepokoju.

Proszę obserwować swój organizm, w razie niepokoju zgłosić się do lekarza. Pozdrawiam