Ulewania i zaparcia - strona 2

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Karolcia95
wt 30. 06. 2020, 14:10
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
Bardzo Paniom dziękuję, spróbujemy hipp  
Karolcia95
wt 30. 06. 2020, 14:10
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
Bardzo Paniom dziękuję, spróbujemy hipp  
Justa_96
śr 01. 07. 2020, 16:05
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
Witam. Mam 3 miesięcznego malucha i od początku stosowaliśmy mleko hipp combiotik 1 lecz mieliśmy duży problem z ulewaniem, wymiotami, twardymi stolcami więc w 3tyg życia przeszliśmy na mleko hipp AR. I natychmiastowo przeszły wszystkie problemy! :) to mleko zamawiamy przez stronę do domku i niestety gdy mleko się kończyło nie zdarzyło przyjść już zamówione (długi czas dostawy mleka) wróciłam na dwa dni do mleka combiotik 1 i odrazu na te dwa trzy dni były problemy.
Karolcia95
czw 02. 07. 2020, 13:56
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
Czekamy na dostawe z nadzieją na sukces 🥰
AniaB199205
czw 02. 07. 2020, 23:53
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
I jaki Pani zamówiła? My już od jutra robimy pierwsze próby przejścia na hipp :) niech Pani da znać jak tam u was je coreczka zatolerowala
Karolcia95
ndz 05. 07. 2020, 10:18
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
Z dodomku:) i była dostawa już w piątek, trzeci dzień jemy trochę hipp trochę capri care stopniowo przechodzimy ale widać poprawę, mniej ulewa i póki co kupa ok, zobaczymy jak przejdziemy całkiem na AR, dam znać za jakis czas  
AniaB199205
pn 06. 07. 2020, 20:59
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
My na combiotic dziś 4 dzień i już dziś dołożyłam druga butelkę co 3 dni zwiększam o 1 naszczescie żadne dolegliwości nie wystąpiły brzuszkowe i mam nadzieję że nie wystąpią i uda się nam przejść już za 12 dni całkowicie na hippa ale ulewac ulewa nadal mam nadzieję że z końcem 4 miesiąca będzie coraz mniej tych ulewa     super ze u was też idzie ku dobrej drogi    
Karolcia95
czw 09. 07. 2020, 07:18
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
Póki co wydaje mi się że to był strzał w 10! Majka lepiej sypia, jest spokojniejsza i najważniejsze, kupki są ok!   Zaufalam hipp ar i nie żałuję, oby tak zostało   zwykły combiotik pewnie jest rzadki i dalej będzie ulewac, dlatego wybraliśmy ar jest gęste i się nie cofa 🥰 pozdrawiamy
AniaB199205
pt 10. 07. 2020, 00:16
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
To super cieszę się baardzo że pomógł i że wszystko jest wporządku. Jest rzadki dopiero 2 jest zageszczona my 1 zagęszczamy 1 miarka kleiku kukurydzianego i jest ok najada się i ulewa ale malutko  
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 13. 07. 2020, 16:54
Awatar użytkownika
Ulewania i zaparcia
Dzień dobry, dziękujemy mamom, że zechciały się podzielić swoimi opiniami o mleku HiPP. Cieszymy się, że nasz produkt się sprawdził. Pozdrawiam