Łaczenie raczek

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Dagi_MAMA
czw 14. 05. 2020, 17:04
Awatar użytkownika
Łaczenie raczek
Witam, no ja córeczka ma 3,5 miesiąca. Urodziła się w 3 godzinie 37 tygodnia :) ostatnio zaczęło mnie martwić iż maleńka nie bawi się rączkami, nie łączy ich w link środka. Znaczy łączy je od czasu do czasu ale tylko gdy leży przy piersi. Gdy leżę swobodnie na plecach nie łączy ich, nie bawi się nimi. Do buzi składa je obie ale najczęściej prawa rączka, po z tym prawej raczce się przygląda A gdy wsadze3do niej grzechotka to maleńka próbuje włożyć ja do buzi. Jeżeli chodzi o lewą rękę to jej się nie przygląda, gdy tam wloze grzechotke to owszem złapie ja lecz nie dość że nie wkłada jej do buzi to mam wrażenie że nie zwraca na niej uwagi. Odwraca głowę/wzrok w inna stronę... martwię się A z uwagi n koronawirusa nie chciałabym małej narażać na niepotrzebny kontakt z lekarzem stąd moje pytanie. Czy powinnam się martwić zachowaniem córeczki? Czy powinnam zgłosić się do lekarza czy może z uwagi na poród na początku 37 tygodnia powinnam.poxzekac ? Dodam że od urodzenia maleńka preferowala prawa strone, teraz swobodnie obraca głowę w obie jednak prawa nadal jest jakby dominującą. Osobiście staram się zawsze zabawić mała z lewej strony lub nad jej brzuchem aby jakoś zmotywować ja do patrzenia w lewo i aby zaxhwc9f do zabawek w link środka lecz do zabawek nadal nie wyciąga raczek A jedynie macha nimi po bokach (rączki rozłożone prpstopadle do tułowia) czy coś jeszcze mogę zrobić?
Położna Aldona Korab
wt 19. 05. 2020, 23:13
Awatar użytkownika
Łaczenie raczek
Witam,

Aby rozwiać wszelkie niepokoje i wątpliwości najlepiej jest zasięgnąć porady specjalisty neurologa dziecięcego lub specjalisty rehabilitacji niemowląt. Pozdrawiam