Niski przyrost wagi

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

mlos
wt 10. 03. 2020, 13:34
Awatar użytkownika
Niski przyrost wagi
Witam, moja 6 miesięczna córeczka wazy ok 6,5 kg...ostatnio mamy problem z karmieniem piersią, je krótko i czesto placze przy cycu ni z tego ni z owego, wiem ze strasznie swwdza ja dziasla, pcha pa k ce i dlubie, grzechotke i gryzaki to by zjadla w calosci ale np zimnych nie lubi, odrzuca, smaruje jej 2-3 razy na dobe dentinoxem...jest jakby troche lepiej po posmarowaniu ale po 2-3 h znow walczymy by zjadla... przez butelke tez niebardzo chce pic, noce przedypia po 8h, a jak ja budze by podjadla to może po 4min koniec...martwie sie ta małą wagą...
mlos
wt 10. 03. 2020, 13:37
Awatar użytkownika
Niski przyrost wagi

Witam, moja 6 miesięczna córeczka wazy ok 6,5 kg...ostatnio mamy problem z karmieniem piersią, je krótko i czesto placze przy cycu ni z tego ni z owego, wiem ze strasznie swwdza ja dziasla, pcha pa k ce i dlubie, grzechotke i gryzaki to by zjadla w calosci ale np zimnych nie lubi, odrzuca, smaruje jej 2-3 razy na dobe dentinoxem...jest jakby troche lepiej po posmarowaniu ale po 2-3 h znow walczymy by zjadla... przez butelke tez niebardzo chce pic, noce przedypia po 8h, a jak ja budze by podjadla to może po 4min koniec...martwie sie ta małą wagą...

Corka urodzila sie z wagą 3550 w 39tc