Dreszcze

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

mikam6
pn 30. 09. 2019, 06:45
Awatar użytkownika
Dreszcze
Witam. Mój syn ma już 5 miesięcy. Do ukończenia 3 miesiąca miał kolke. Dostawał czapki na łagodzenie objawów kolki . Od jakiegoś tygodnia zaobserwowałam że występuje u mojego synka dreszcze ( podobne do dreszczy z zimna) przed i w trakcie wyprozniania. Nie ma goraczki. Jest tylko lekki katar i kaszel. Zdarza się że dreszcze występują czasami podczas dnia . Trwa to bardzo krótko może 2 sekundy. Bardzo się martwię. Proszę o odpowiedź
Położna Aldona Korab
pn 30. 09. 2019, 22:42
Awatar użytkownika
Dreszcze
Witam,

Trudno stwierdzić czy występujące dreszcze u maluszka spowodowane są infekcją ( kaszel i katar) czy może dreszcze mają inne podłoże. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości proponuję skonsultować występujące objawy u synka z lekarzem pediatrą. Pozdrawiam