Katar - strona 2

Na Twoje pytania odpowiada
Położna Aldona Korab

Co pomaga na zgagę w ciąży? Kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka? Co to jest kwas foliowy? Chętnie odpowiem na te oraz inne Wasze pytania.

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe dopiero po zalogowaniu się w Klubie.  Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

MartaSzczecin
śr 12. 08. 2020, 14:01
Awatar użytkownika
Katar
Trudno się nie zgodzić z jednym, inhalacje na katar są coraz częściej stosowane w naszych domach. Wszystkie potrzebne informacje na ten temat streszczono w tym poradniku - https://sanity.pl/jak-prawidlowo-wykonac-inhalacje-na-katar/ Przed nadchodzącym sezonem jesiennym z pewnością się przyda :)
annakawkaa
śr 22. 03. 2023, 10:04
Awatar użytkownika
Katar
Witam :)
Dlaczego stosowanie kropli do nosa poniżej 3 miesiąca życia bez konsultacji z lekarzem może być niebezpieczne? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a nie mogę już patrzeć jak moje miesięczne maleństwo się męczy.

Proponuje wizytę u neurologopedy, do oceny toru oddychania. Jeśli dziecko oddycha buzia a nie nosem, zimne powietrze będzie powodowało infekcje. Na to są ćwiczenia. Można też zastanowić się nad wizytą u pulmunologa, daję tutaj namiar na pulmunologa pediatrę z Kielc