Zagęszczacz

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Patigo1
pn 18. 11. 2019, 19:30
Awatar użytkownika
Zagęszczacz
Witam, mam problem u synka z ulewaniem. Synkowi podaję mleczko Hipp 1 i dostałam poradę by dodawać zagęszczacz Bebilon Nutriton do mleka. Na poczatku było mniej tego ulewania, ale teraz się jakby zwiększyło. Co robić?
MamaAdusi2
pn 18. 11. 2019, 20:39
Awatar użytkownika
Zagęszczacz
Hej. Ile Twój maluszek ma miesięcy? Jak z przybieraniem na wadze? Jeśli jest wporzadku to nie martwilabym się moja córeczka ulewala bardzo dużo nawet nie raz nazwałbym to wymiotami ale na wadze przybierała prawidłowo. Tez zastanawiałam się nad zagęszczaczem ale wkoncu nie dawałam go. Jedynie kupiłam kleik kukurydziane i tym zageszczalam jej mleczko ale jedynie na noc. Problemy z ulewaniem skończyły się około 4 miesiąca.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
wt 19. 11. 2019, 11:05
Awatar użytkownika
Zagęszczacz
Dzień dobry, ulewanie, to bardzo częsta przypadłość u niemowląt. Dopóki maluch prawidłowo przybiera na wadze, zazwyczaj nie ma potrzeby wprowadzania zmian w żywieniu dziecka. Jeżeli jednak ulewanie jest bardzo intensywne i zakłóca prawidłowy rozwój dziecka, to po konsultacji z lekarzem można wprowadzić specjalne preparaty zagęszczające lub mleko typu AR. Pozdrawiam
Patigo1
wt 19. 11. 2019, 11:49
Awatar użytkownika
Zagęszczacz
Synek ma 5 miesięcy. Co prawda ciągle przybiera na wadze i nie było z tym żadnego problemu. Na początku zanim zaczęłam podawać zagęszczacz, potrafił ulewac pod ciśnieniem. Teraz nie.