Przejście z karmienia piersią na mleko

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Milenka19912
pt 09. 11. 2018, 01:21
Awatar użytkownika
Przejście z karmienia piersią na mleko
Witam .moja corcia ma 1 rok i 1 miesiac. Caly czas karmie ja piersia. Ze wzgledu na to ze od stycznia zamierzam pomału wrocic do pracy chce wprowadzic mleko hipp combiotik 3. Nie chce calkowicie narazie zrezygnowac z karmienia piersia.przed i po pracy chce karmic. Ale czy to mleko hipp nadaje sie na takie wprowadzenie razem z piersia ? Ile razy mozna podawac dziecku w ciagu dnia to mleko i w jakiej ilosci ? Dla mnie to zupelna nowosc ponieważ byla tylko piers.wiec nie mam w ogole wiedzy na ten temat. Prosze o odpowiedz
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
wt 13. 11. 2018, 09:56
Awatar użytkownika
Przejście z karmienia piersią na mleko
Droga Mamo, możesz spróbować podawać mleko HiPP 3 Junior Combiotik. Docelowo zaleca się podawanie mleka w ilości około 150-220 ml 2x dziennie. Jednak maluszek karmiony do tej pory piersią może zjadać mniejsze porcje. Gdyby ilość wypijanego mleka była mniejsza niż 150 ml można mleko podawać częściej.