Mleko modyfikowane

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

MartaOlo
czw 22. 08. 2019, 21:28
Awatar użytkownika
Mleko modyfikowane
Witam. Od miesiąca dokarmiam dziecko mlekiem hipp combiotik 1, ponieważ w jednej piersi zrobil mi sie ropien i musiałam miec zabieg usunięcia go. Laktacja w tej piersi jest prawie zerowa. :( zostalo druga. Nie czytałam pudełka od mleczka tylko zasugerowałam sie wypowiedziami znajomych, ze zrobione mleko ktorego syn nie dojadl moze stac 2 godziny. Dzis, po miesiącu picia przez synka mleka dowiedzialam się ze trxeba je od razu wylac. Jestem załamana, ze zaszkodziłam moze dziecku. Blagam o pomoc.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pt 23. 08. 2019, 10:32
Awatar użytkownika
Mleko modyfikowane
Proszę się nie martwić. Jeśli w krótkim czasie po podaniu dłużej przechowywanego mleka nic się nie zadziało (np. nie wystąpiła biegunka), to tym bardziej nic się już nie powinno stać po kilku dniach od tego zdarzenia. Niemniej ze względów bezpieczeństwa nie należy ani przechowywać w podgrzewaczu ani podawać niedopitej reszty mleka. Pozdrawiam
MartaOlo
pt 23. 08. 2019, 14:14
Awatar użytkownika
Mleko modyfikowane
Nawet jeśli robiłam tak przez miesiąc? Synek nie mial zadnych dolegliwości. Teraz juz wylewamy niedopite mleczko.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pt 23. 08. 2019, 16:33
Awatar użytkownika
Mleko modyfikowane
Dzień dobry, gdyby miało zaszkodzić, to objawy ujawniłyby się wkrótce po spożyciu (zatrucie pokarmowe). Pozdrawiam
MartaOlo
pt 23. 08. 2019, 22:33
Awatar użytkownika
Mleko modyfikowane
Dziękuję!