Mleko hipp

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

WikiIHania
śr 30. 10. 2019, 15:27
Awatar użytkownika
Mleko hipp
Witam. Przeszłyśmy na hipp bio combiotik 1 i corcia zaczęła robić blade kupki nawet 4 razy w ciągu dnia ,czy to normalne ?
WikiIHania
czw 31. 10. 2019, 09:21
Awatar użytkownika
Mleko hipp
Dodam ze zaczęła robić bardzonjasne kupy niemalże białe ...
WikiIHania
czw 31. 10. 2019, 10:56
Awatar użytkownika
Mleko hipp
I zauważyłam wodę w kupie ... ale znowu są żółte ... może to przez to ze przeszłyśmy z koziego na krowie ? Pomocy :(
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 04. 11. 2019, 16:46
Awatar użytkownika
Mleko hipp
Dzień dobry, nie są to typowe kupki po mleku HiPP. Taka barwa stolca nie musi oznaczać coś poważnego, jednak należałoby skonsultować z lekarzem. Pozdrawiam
9Marlena9
czw 07. 11. 2019, 18:43
Awatar użytkownika
Mleko hipp
Witam moja córeczka od ponad tyg nie chce jeść mleka hipp combiotik , a je to mleczko od 2 miesiąca życia A ma już 3 miesiące, nie da jej się za nic dac mleka jak tylko włóże jej do buzi butelkę to płacze, potrafi nie jeść nawet 7 godzin a czasem i więcej, podkreślę że wcześniej bardzo dużo jadła wypijala po 130 ml mleka A czasem domagała się o więcej, jak mogę pomóc córeczce, boję się że się odwodni . Proszę o pomoc
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pt 08. 11. 2019, 12:26
Awatar użytkownika
Mleko hipp
Dzień dobry, proszę przeanalizować, co może być przyczyną nagłej utraty apetytu dziecka (np: infekcja). Może jest to sytuacja przejściowa. A może maluch zjada odpowiednią ilość mleka, tylko teraz w mniejszych porcjach, a częściej. Dlatego proszę podliczyć dobową ilość mleka, którą córeczka wypija. Gdyby okazało się, że faktycznie ta ilość jest zbyt mała, powinna pani częściej dopajać dziecko wodą oraz zgłosić się do lekarza, aby ustalić powody tej sytuacji. Pozdrawiam