Mleko hipp comfort

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Srosiekk19
pt 13. 12. 2019, 20:59
Awatar użytkownika
Mleko hipp comfort
Witam,

Mam 4 tyg synka ktory na poczatku do 3 tyg jadl troche z piersi, a troche mleka modyfikowanego bebilon 1 niestety.musialam zrezygnowac z karmienia piersia i przeszedl.calkowicie na bebilon 1. I tu sie zaczely problemy bo dostawal straszne.kolki az w.koncu przestal.robic.kupke. zaczelam.podawac mu espumisan i katetarem udalo sie.mu zrobic.kupke ktora byla.zolta normalnej konsystencji. Niestety.kolki byly.nadal.i od.dwoch dni przeszlismy.na hipp comfort. Kolki sie skonczyly ale mija dwa.dni i kupka w formie malej.kropki sie pojawila ale ciemna brazowa. A teraz znowu nic. Ile.sie czeka.na.poprawe.po.takim mleczku ? Ile powinien robic.kupek na tym.mleku ? I czy to.mozliwe ze on jest po tym.mleku glodny bo.je ok 120 ml i czasem.dalej szuka mleczka ?

Ile mam czekac az zrobi kupke bo czasem.sie kwasi.siluje jak by chcial a.nie.mogl

Z gory dziekuje za odpowiedz
Przybylkag
sob 14. 12. 2019, 21:50
Awatar użytkownika
Mleko hipp comfort
Również z chęcią się dowiem :) mój mały od wczoraj jest na mleku hipp comfort i wieczorem udało mu się zrobić jeszcze kupke, ale dziś już nic kompletnie.. Czasem poplakuje, tak jakby chciał, a nie mógł..
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 16. 12. 2019, 15:48
Awatar użytkownika
Mleko hipp comfort
Dzień dobry, w przypadku robienia kupek po mleku HiPP Comfort nie ma normy. Każde dziecko jest inne. Jedno zrobi kilka kupek na dzień, inne zrobi jedną kupkę na 2 dni. Jednak, co do zasady mleko to powinno ułatwić wypróżnianie. Proszę jeszcze poobserwować synka. Po około tygodniu powinno się wyklarować, czy mleko służy dziecku, czy raczej konieczna byłaby zmiana. Pozdrawiam