Mleko HIPP Combiotic 1

Na Twoje pytania związane z mlekiem modyfikowanym  odpowiadają:
Ekspert HiPP Iza
Ekspert HiPP Basia

Zadawanie pytań ekspertom lub włączenie się do dyskusji jest możliwe po zalogowaniu w Klubie. Pytania zadajesz anonimowo (pod nickiem). Przed pierwwszym zalogowaniem na Forum zostaniesz poproszony/a o zaakceptowanie ne-etykiety oraz o podanie swojego nicku.

Zielinkaf
czw 13. 06. 2019, 09:47
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Witam serdecznie !



Mój synek aktualnie ma tydzień. W szpitalu podawane miał mleko HIPP Cobiotic 1, dlatego do domu postanowiliśmy zakupić również to mleko. Do tej pory wszystko było w porządku, syn chętnie pije co 2-3 godziny.. niestety od wczoraj z każdym karmieniem robi grudkowatą, "strzelającą" żółtą kupkę o lekkiej konsystencji. Ilość wydalanych kupek trochę mnie przeraziła bo jest ich naprawdę sporo. Moje pytanie brzmi czy to normalne po tym mleczku, że jest tak szybko trawione i wydalane? Dziś oczywiście mamy wizytę u lekarza.
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
pn 17. 06. 2019, 10:10
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Dzień dobry, w opisanej sytuacji dobrze jest skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam serdecznie.
Jabluszko30
śr 26. 06. 2019, 16:00
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Witam,



Czy to jest normalne że moha córka po urodzeniu pija juz takie ilości mleka jak dla dziecka miesięcznego? Teraz ma 1miesiac i 2 tygodnie i oije juz 150ml i to czasem jest za mało i pije różnie raz co 2h raz co 3-5h, kupki robi 3 razy dziennie i to takie konkretne. Czasem mam wrażenie że mleko combiotic 1 jest dla niej za mało treściwe. Czy może zmienic jej na inne?
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
czw 27. 06. 2019, 11:01
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Dzień dobry, ważne jest, aby się kierować potrzebami dziecka. Dlatego właściwe jest, że podaje Pani mleko tak często i w takiej ilości jakiej domaga się córeczka. Mleko HiPP 1, podobnie jak mleko matki powinno być dla dziecka odpowiednio sycące i wystarczające. Proszę zliczyć, ile dziecko spożywa mleka w ciągu doby. Może się bowiem okazać, że w sumie nie je tak dużo. Jeżeli jednak ta dobowa ilość mleka regularnie i znacząco by przekraczała dobową ilość mleka zaproponowana na opakowaniu, przewidziana dla dziecka w wieku Pani córeczki - warto porozmawiać z lekarzem, jaki może być powód nadmiernego apetytu u maluszka i jak temu należy zaradzić. Pozdrawiam
MamaNati24
wt 02. 07. 2019, 15:15
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Dzien dobry. Mój synek za kilka dni skończy 4 tyg. Jest karmiony Waszym mleczkiem hipp combiotic 1, bardzo je lubi i ja też mam zaufanie do Waszych produktów, jednak niepokoi mnie to, że maluch wyróżnia się praktycznie po każdym karmieniu, czyli robi nawet do 9 kupek na dobę. Czy na tym mleczku to normalne? Kupki są ładne, ładna konsystencja itp ale czemu ich tak dużo?

Położna mówiła że jak to mleczko nie z piersi to max 4kupki na dobę. Czy Wasze mleczko działa jak mleczko z piersi?   Bo jeśli tak to nie będę się przejmować, że tych kupek jest tak dużo a są naprawdę ładne. Twarożkowo papkowate, żółte.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
wt 02. 07. 2019, 17:29
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Dzień dobry, mleko HiPP Combiotik ma skład opracowany na wzór mleka mamy, dlatego też reakcja dziecka może być również taka jak u dzieci karmionych piersią, czyli kupka po każdym karmieniu. Na wszelki wypadek dobrze jest sprawdzić przyrosty masy ciała maluszka i ewentualnie skonsultować się z lekarzem, w celu pozbycia się wszelkich wątpliwości. Pozdrawiam
Kurtkazimowa
śr 07. 08. 2019, 12:30
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Cześć, karmię synka miesiąc mleczkiem combiotic maluch ma 4 miesiące i są dni że potwornie ulewa. Z tego co wiem dzieci nawet do 6 miesiąca mogą ulewac ale czy warto to mleko zmienić na HiPP AR? Synek pięknie śpi, jest wesoły i bardzo szybko się rozwija. Probowalam zmienić mleko na inne ale po jednym dniu wróciliśmy. Najlepiej się trawi i jest wspaniała alternatywa dla mleka mamy. Martwią jednak ulewania. Czasami mlekiem, często też strawionym mlekiem po 2h od posiłku. Czy taki urok dzieciaczka czy to już problem? Nie ma kolek, wzdec ani bólu brzuszka.
Doradca ds. Żywienia Barbara Czartoszewska
śr 07. 08. 2019, 14:59
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Witam,

Dzieci w wieku do 6. miesiąca życia bywają czasem nazywane „Słodkimi ulewaczami” bo taka jest ich fizjonomia. Dziecka układ pokarmowy ciągle jeszcze dojrzewa i czasami bywa tak, że dziecko dość często ulewa. Ważne natomiast jest to, w jaki sposób dziecko się rozwija. Jeśli dziecko ładnie przybiera na masie, długości ciała i obwodzie główki – wszystko jest w porządku. Najlepiej byłoby określić rozwój dziecka na siatkach centylowych.



pozdrawiam
Moniqa88
pt 16. 08. 2019, 16:40
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Witam, mój synek ma ponad 2 miesiące. Ciągle ma problem z wyróżnieniem, bywa tak że nie robi tydzień. Boli mnie jak widzę jak się męczy. Lekarze mówią iz to jest normalne u niemowlakow, dla mnie to nie jest normalne. Kupiłam bebiko wzdęcia i zaparcia, podaje espumisan, probiotyk i nic. Ostatnio kilka klientek powiedziało mi o Waszym mleku, czy jest szansa, że po hipp combiotic zacznie normalnie funkcjonowac brzuszek?
Doradca ds. Żywienia Izabela Wójcik
wt 20. 08. 2019, 15:09
Awatar użytkownika
Mleko HIPP Combiotic 1
Każde dziecko jest inne i różne mogą być reakcje. Gwarancji poprawy nie dajemy, jednak jeżeli obecne mleko nie służy dziecku, warto wypróbować HiPP Comfort. Mamy informacje od rodziców, ze tam gdzie inne mleka nie pomogły, HiPP Comfort się sprawdziło. Powodzenia